yazarların aklından geçenler

sanırım erkek olsaydım her yere bisikletle giden,giyimi salaş bi şey olurdum. kafama estikce yeşilin olduğu sessiz sakin bi yerlere giderdim. yine en yakın dostlarım kitaplar olurdu. bir de yasemin kolonyasini çok severdim.
devamını gör...
sol beyin: yarın erken kalksam, şu 90 sayfalık kısımdan not çıkarsam, sonra üstüne bi 50 slayt fizyolojik psikoloji baksam, 30-40 sayfayla da şu ne zamandır okumak isteyip okuyamadığım kitaba başlasam...
nefs: (yarısını bile yapamadı)
frontal lob: ya sen bir sussana be!
hipotalamus: yalnız bence acıktık ben size söyliyim sabaha kadar duramayız, yemek yedirtelim!
hipokampüs: adjustment ne demekti yeaa? daha bugün bakmıştık!
talamus: ay televizyonda coldplay mi çalıyordu demin!
oksipital lob: piiy saat ne ara 11 oldu.
nefs: ne kadar güzel çalıştım bugün bence iyi bir uykuyu hak ettim. tabii ki yine son sözü ben söylüyorum hahahh!

not: hem eğleniyorum hem öğreniyorum.
devamını gör...
loş, boşluk. bazen ne düşündüğümü bilemiyorum, oda enteresan bir ruh hali. yani aklım sürekli bir şeylerle çatışıyor ama ben yukarıda sadece sesleri duyuyor muşum gibi, içeriği bilmiyorum.
devamını gör...
yıl olmuş 2019 hala zihin okumak için pratik bir alet yok. bu bilim dünyası için çok büyük bir ayıp. şimdi ben o kadar başlık arasında sınavda ne çıkacak nasıl bilip nokta atışıyla çalışacağım? (ağlamaklı emoji).
devamını gör...
dolaptaki o çiçekli böcekli tüm tişörtleri atsam, yerlerine erkek kalıbından yepyeni tişörtler alsam... annem hayatta huzur vermez ama bu kadar güzel grafiklerin, baskıların ve kalıpların tamamının erkeklere olması inanılmaz bir haksızlık. bir erkek kardeşim olsa bunların hiç birini düşünmezdim. nalet olsun *
devamını gör...
yine özel ders mi versem, şu ay sonunu çıkarayım önce. spor da hayal oldu. acilen tek öğüne düşmem, fuzuli yemeyi bırakmam lazım. kilo 3 haneye varsın problem değil ama sağlıksız besleniyorum. çalap tanrı demekmiş öztürkçe'de.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar