yazarların aldığı en garip iltifatlar

"gülüşün çok güzel" i ,lise erkekler tuvaletinde arkadaşım olmayan bi çocuğun arkamdan yanaşıp "gülüşün böyle, beni mutlu ediyo" lafıyla arttırıyorum. artı olarakta "senin kadar güzel dişlerini fırçalayanını görmedim" diyen random amcayla hamlemi bitiriyorum.*
devamını gör...
en garip iltifatlar demişsiniz de bunlar son derece sıradan iltifatlar brolar. yani sizinki biraz homo-erotik gibi olmuş gerçi de. yani sol kulak memen gerçekten cok çekici, soldan ikinci ayak parmağın hayatımda gördüğüm en güzel soldan ikinci ayak parmağı falan iltifatlar ilginç gelir kulağa.
devamını gör...
+ooo afferin derdifenâ ne güzel temizlemişsin her yeri valla bravo helal olsun. *
-abi eyvallah
+tamam bak şuraları da kimse iyi temizleyemiyor sen halledersin.
-ıyvıllıh ıbi (dişleri sıkarak hafif sessiz homurdanız gibi söver gibi)
devamını gör...
42 yaşında ama hala taş gibi olan latino-ispanyol bir arkadaşımın aldığım koca yemek tabağını görünce; "vücudun çok güzel ama bunları yemeye devam edersen böyle olmayacak demesi"... bu arada vücudum güzel filan değil, arkadaş sağolsun incelik etti mesajını verirken. arkadaş napalım, biz sizin gibi zıpır zıpır yerinde duramayan insanlar değiliz, hem genetik olarak da şanslısınız, üstelik Allah aşkına yani danslarınızın hepsi kıvraklık ve esneklik gerektiriyor, o salsalar bachatalar bizde olsa biz de oluruz herhalde 42mizde öyle. üzdü.
devamını gör...
bu konuda zirve bir insanım galiba.
geçen hafta yolculuk yaparken muavin şey dedi tiktok kullanıyor musunuz? hayır dedim. kullansanıza kesin ünlü olursunuz diyo sjdhdhks.
bı de şey vardı. sinemada bı çocuk telefonunu uzattı bana, ekranı gösterip. şey yazmış telefona, gözlerin en güzel film gibiydi bitmesini hiç istemediğim.. benimle çıkar mısın sjsjsjs. abi bu neee. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz hâlâ böyle mi çıkma teklifi. çağ atlayın artikkkk.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar