kime oy versek diye kara kara düşünenlere ve kararsızlıktan boş oy atmaya kalkanlara yol gösterecek, propaganda sürecinin belirleyici bir parçası olacağına inandığım tavsiyeleri kapsayan, aday olmayan yazarların açıklamalarıdır.

ben de sizler gibi cosmos sürecini ve açıklanan adayları, cogito sözlük ailesinin dünya tatlısı bireylerinden biri olarak ilgiyle takip etmekteyim.

yapılacak seçimin türk sözlükçülüğünün bugünü ve geleceği açısından en hayırlı biçimde sonuçlanması, mevcut düzenin yeni modlarla birlikte adil bir şekilde yürütülebilmesi, daha çok artı ve cancişli nickaltı döşemeleri en büyük beklentimiz ve talebimizdir.

bu noktada; ben ve kendim olarak biz, tüm varlığımız ve yokluğumuzla desteklediğimiz adayları ve nedenlerimizi açıklamaya koyulalım seçimin kaderini değiştirecek bir oy varsa o oy bu oydur edasını takınmayı da ihmal etmeden tabiki;

zeyneb... babasının gülü... benmari usulü eritilmiş nutellaya batırılmış çilek gibi bişey bu kız... bu sizin bilmediğinizdi. bildiklerinizi ise tekrar etmekte fayda görüyorum; o sözlüğün hanımefendisi! sadece bu yüzden bile moderatör kadrosuna en çok yakışacak isim diyebiliriz gönül rahatlığıyla. naif zarif latif asla öylesine yazılmamış emek ürünü tanımları olan bir sağduyu yumağı. moderasyonun ihtiyacı olan taze kan kedi can!

gaddarzâlim yarımâlim... absürd mizahın pirensi. sözlüğün güldüren güleryüzü. bakmayın gaddar zalim takıldığına zalimlikten zerre kadar bişi anlamaz. bu nickin kendisine nasip oluşu gün gelip moderatör olacağının işareti gibidir. nickiyle en karizmatik mod olmaya aday çalışkan kişi. ferman padişahınsa oylar onun!

exception... denizler kadar engin sabrı dışında kendisiyle ilgili hiçbir malumatım yok. zaman zaman radyoda 'ex şöyle mi? ex böyle mi? ex bunu böyle mi yapmalı? ex beni çizme! ex falan parçayı çal! ex benden filana selam söyle... ' diye vir vir vir başının etini yememe rağmen bana bile yok artık dedirten bir sabırla tahammül etmiştir kim olduğunu bilmediği bir gueste. o kim olduğunun önemi olmadan tüm yazarlara aynı üstün sabrı gösterebilecek moderasyonun aranan yüzüdür.

sözlerime son vermeden önce, bugün burada fikirlerimizi özgürce çarpıştırmamıza imkan veren bu platform için çaba sarfetmiş gecesini gündüzüne katmış değerli yönetici ve moderatörler ile değerli basın mensuplarına *teşekkür etmek istiyorum Allah onlardan razı olsun. yolumuza ışık tuttunuz ve bizi aydınlattınız!

edit: evet radyodaki iflah olmaz ser verip sır vermez guest benim! *
devamını gör...
(bkz: franz fiodor)

neden? sözlük moderatöründen beklentim sözlük kuralları ve temel dilbilgisi kurallarına hakim, bunun yanı sıra olaylara sağduyuyla yaklaşabilen akil birisi olması. ben bu özelliklerin franz fidor da fazlasıyla olduğuna inanıyorum. buradan diğer adaylarda bu özellikler yok anlamı kesinlikle çıkmamalı. diğer adayların önemli bir kısmını tanımıyorum.
devamını gör...
1. ben
2. şahsım
3. kendim
4. imanlışanzıman
5. mekanik açıdan hangimiz daha imanlıysa onu yapalım bence bkz: imanlışanzımanyok lan istemez, 3 güne defolur giderim zaten... yine de düşündüğünüz için sağolun.
devamını gör...
eğer ki seçilirsem beni seçenleri kayiracağıma ve adaleti sadece beni destekleyenler için sağlayacağıma ve bana verilen yetkileri suistimal edeceğime tanrı huzurunda ...

t: ne ara aday oldum da destekçim var anlayamadığım durum.*

t2: kendimi destekliyorum.

ekleme: beyler bayanlar aday falan değilim kaynatıyorum.*)
devamını gör...
mümkünse evlenmemiş adamı destekleyin. en azından tavrınız avrat korkusundan değil kendi şahsi görüşleriniz oluyor. mihenk taşı bu tarz konularda.*
devamını gör...
benim oyum kendime.

öncelikli vaadim sözlüğün kamusal alan olması nedeniyle sigarayı öven tanımların yasaklanmasıdır.

ayrıca yasaya dördüncü hanım imkanının getirilmesi için gerekli çalışmalara başlanacaktır.

bu vesileyle ilgili tüm yazardaşlarımın oylarını bekliyorum.
devamını gör...
mod filan olmak istemiyorum.adaylarimi yazayim.

1- subzero
2- we porn (haha sensin evet kolu kıllı )
3- kibirli
4- akbabos
5- paul abi
6- nbb
7- revolver
8- eş durumundan die bacı
9- tekilsahis (kıl ama napak)
10- imamolacakkiz
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar