yazarların ilk sürdüğü araba markası

muhtemelen yerli araç markalarıdır. elbette yabancı araç markası da olabilir, burada samimiyet önemlidir. erkek ya da bayan farketmez, kiralık olur, kendinizin olur, annenizin babanızın olur fark etmez, hadi dökülün bakalım.
devamını gör...
sahibi olarak sürdüğüm ilk araba markası 2001 model toyota corolla terra idi. sene 2011 idi. yere çok yakın olmasından mütevellit, inip binerken menisküslerimi zorlaması vesilesiyle satıp yerden yüksek araba almak zorunda kalmasaydım, hala sürüyor olabileceğim arabaydı. hayrolsun.
devamını gör...
broadway ile şoförlük eğitimi aldım 2010 yıllarında. kiralayarak bir megane4 ile istanbul zirvesine gelmiştim sözlüğün. araba ile ilk şehir dışı kullanışım da tam olarak bu. genele vuracak olursak, otoyıkamada çalışmış olmam hasebi ile kullanmadığımız araba kalmadı diyebilirim hamdolsun.
devamını gör...
95 model petrol yeşili doğan s . *
araba şu an eski ve külüstür gibi geliyor olabilir. çok genç yaşta sürdüğüm için* öyle gibi duruyor . *
devamını gör...
98 model beyaz ww polo annem arabaya düldül ismini takmıştı. aslında çok daha küçükken ferguson marka bir traktör sürme girişiminde bulunmuştum ama sürebilmiş miydim hatırlayamıyorum.
devamını gör...
çok çok küçükken majör marka dedemin kars'tan getirdiği traktörü kullandım. vites atamadigimdan bütün ağırlığımi debriyaja vererek duruyordum. araba ise renault 19 europa. kardeşim "abi gel" dedi ve olaylar gelişti.
devamını gör...
mitsubushi canter. kamyonet.sonra anladım ki kullanımı en kolay araçlar büyük sınıf. tepkiler net, geçişler sert ve yerden yüksek. ondan sonrasını jip keser ancak.
devamını gör...
85 yılında 76 model reno 12.

79 doğumluyum. ilk defa 6 yaşında kucakta direksiyona oturdum. 9 yaşında aktif kullanabiliyordum. yaşım geldi ehliyet aldım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar