sözlüğün geymır tayfasının şu aralar oynamakta olduğu oyun veya oyunlardır.

daha önce konsolda bitirdiğim ve bir kez de pc'de başladığım red dead redemption 2 var. bitmesin diye az az oynuyorum, daha çok yan görev ve açık dünyayı keşfetmekle vakit öldürüyorum.
bikaç gün önce kurduğum nba 2k20, sayesinde anladım ki ben şu basket oyunlarına hatta nba'in kendisine bayağı bir uzak kalmışım. 3 vs. 3 sokak basketi yapayım dedim adını bildiğim 6 nba oyuncusu çıkmadı. kompleks kontroller de eski basketbol oyunları gibi değil, bir smaç yapana kadar gamepad'i kırıyordum.
son olarak da spongebob squarepants battle for bikini bottom rehydrated, bir remake, ps1 zamanı animasyon filmlerinin altın toplamalı 3d platform oyunlarından. nedir ne değildir diye bakayım dedim 3 saat aralıksız oynamışım. *
devamını gör...
pes 2020, nba 2k19, grid, gta 5 falan oynuyorum ama her akşam euro truck simulator de bir teslimat yapmazsam içim rahat etmiyor. öyle oyun falan bitiremem, online oyundan hiç anlamam ama 5.volvo'yu aldım.
devamını gör...
arkadaştan ps4 ü alıp last of us 2 ye başladım ama bitirir miyim bilmiyorum. sırf şu oyun için izin almıştım...

malum spoilerları da yememiştim. o kısımlara geldim müthiş bir hayal kırıklığı oldu. keşke spoilerları görseydim de bu kadar hazırlığa girmeseydim.

2 gündür elim gitmiyor oyuna. hatta pc ye fallout 4 ü kurmuştum ona başladım dün.
devamını gör...
uzun zamandır pc de oyun oynamıyorom. ama ps4 de yıllardır silmediğim bir gta 5 im son dlc sini oynayacağım bir spiderman im , dyning light da kısmetse yine arkadaşlar ile takılacağım bir fallowing dlc'em. ayıca şampiyonluk yaşayacağım bir nba 2k20mim kurulu. şimdilik bunlar kısmetse yerine yenilerini eklemek istiyorum yakın zamanda.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar