yazarların poz verirkenki surat ifadeleri

sırıtmam. hatta poz veriken eğer cidden yakınlarda komik bir hadise cereyan etmiyorsa bu yüzü gülerken göremezsin. mal gibi bakarım. evet öküzün trena baktğı gibi. resme bakana atarlanıyorum bildiğin. tipime bakan , bana mesaj atıp benimle kavga edebilir. şaka tabi ki sadece mal gibi bakıyorum zaten bayık gözlü olduğum için yapabileceğim bir şey yok.
devamını gör...
ben hep gülerim.

hatta, pasaport için fotoğraf çekileceğim, neydi o, biyometrik fotoğraf. adam dedi, "gülmemeniz gerekiyor", dedim "ben gülmeden fotoğraf çekilemem." neyse, o zaman fotoğrafçı dedi, "siz öylece durun, uygun bir anınızda çekeceğim." çekti, anladım ki gülümssemeden ben bir hiçim şekerimler. bu da böyle bir anımdır.
devamını gör...
istemsiz olarak hep gülüyorum. bir gülme falan diyorlar ama kameraya baktığım an beni gülme tutuyor o yüzden fotografların hepside öyle neredeyse. *
devamını gör...
kadraja öküz gibi bakarım, yarın yok gibi bakarım.. öyle bir bakmaktır ki çeken kişi bundan rahatsızlık duyar, öyle bir bakarım ki fotoğrafa baktığımda kendi kendimi garipserim.
devamını gör...
sağ elimi çenemin altına alıyorum. çene ile elin dışı bitişik olmalı. hatta el biraz kavisli olacak. sonra çok mutlu ve tatlı bakıyorum kameraya. güzel bir gülümseme de koyuyorum.

neyse kızlar anladı zaten.

edit: bazen de barış işareti yaparak yüzümü kapıyorum. herkesin çok hoşuna gidiyor, anlayabilmiş değilim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar