yazarolabildimmi

yazar olabilmeyi başaracak kadar inatçı biri. istediğini almasını bilen, azimli. sende hoşgeldin. buraların sakinliğine kanmayın. akşama kuşatma başlayacak.
devamını gör...
kendisi bir konuyu anlamak için çok kez tekrar edermiş.
3 kere tekrar edince iki kelam ediyormuş, 7 tekrar atınca konuyu anlıyormuş.

kendimi gözüm kapalı emanet edeceğim bir doktor olacak Allah’ın izniyle...
mesleğine bu şekilde titiz yaklaşınca eminim başarı peşini bırakmayacak...
devamını gör...
yarım saatte birini özlediğini fark eden, hatta kış mevsimlerinde aşık olduğunu fark eden yazar.

ben her bahar aşık olurum diyen sezen aksu gibi değil, ben her kış aşık olurum diyen yazarolabildimmi gibi olun (dil çıkaran emoji)

ya o değil de, değişikli bir şey gibi hissediyorum her seferinde. neye arkamı dönersem, neyi zihnimden çıkarırsam onu gönderiyor sevgili evren. bakalım bu sefer nasıl olacak, yine hüsran mı olacak, göreceğiz.
devamını gör...
neden bu yazara yeni yazarlara yapılan karşılama töreninden yapılmadı ha neden! nickaltını açarken teessüf etseydi bizlere sonuna kadar haklı olurdu ama kendisi gayet sıcacık bir giriş yapmış. ben olsam trip atardım, "bir hoşgeldin demek yok mu yahu?" deyü.

madem öyle sen neden bu zamana kadar yazmadın diyecek olursanız şöyle cevap vereyim, ben nadiren nickaltı giriyorum. bu yazarın nickaltına geliş sebebim ise şu entryde verdiği hissiyat. ne güzel söylemiş.

(#6014056)
devamını gör...
#6015199
çok ayrıntıcı.. bir aklım diyor bu yazardan iyi bir doktor olur, diğer aklım ayrıntılarda boğulur da büyük resmi kaçırırsa endişesinde. karar veremedim yani, okumaya devam edelim bakalım.
devamını gör...
samimi bir kere.

takıldığı şeyleri soruyor, izah edince dinliyor. fikir konusunda saygılı, yeri gelince gene sorarım diyor. aferin, sevdim ben yazarı.
devamını gör...
geçenlerde yine uyumamışım sözlükte fink atıyorum* bu yazarın bi yazısını okudum uzun süre uykusuzluğun verdiği dalgınlıkla bir başka yazarla karıştırıp özelden mesaj attım. 2 gün sonra farkettim yanlışı mı. kendisinden özür diliyorum.
devamını gör...
aynı burca sahip olduğumuz kıymetli yazar adayı. şaka yahu aday falan değilsin gölge reis mülakatta tam puan vermiş belli ki bize ona uymak düşer. gerçi yaşlı insanların akli melekelerine pek güvenmemek gerekir ama olsun.

dünya sözlük bol favlı yazar. şukuler şelaleeee.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.