çok komik sözlüktür.
az evvel sözlüğün seviyesi yükseldi başlığının altında avret yerine muz sokan kadın başlığı gördüm. söyleyeceklerim bu kadar.
devamını gör...
son 4 gündür seviyenin arttığını iddia eden tiplerin olduğu sözlüktür.

en son yanan sobaya kedi atmak başlığını görünce kendimi buraya zor attım.
devamını gör...
yoo giriyorlar ben gördüm

buraya tanımını bile giremeyeceğim (burdaki modlar ıslak sopaynan döğüyo) rezil cümleler, orada puntolu başlıklarla sergileniyor.
trollerdeki bildigin gevşeklik, moderatörlerdeki bildigin aynı vurdumduymazlık.


ay neyse
burası çok güzel la la lal lal layy*
devamını gör...
troll yazarların kol gezmesiyle beraber oluştu o başlıklar ee elimde görüntülerin var başta olursa ne beklenir ki o sözlükten gemi batmakla kalmaz infilak eder yani.
devamını gör...
pişmanlıklarının dışa vurumudur. sözlüğü sözlük yapanın gerçekten bir şeyler yazmaya çalışan kimseye çataşmadan kendi halinde yazıp okuyan yazarların olduğunu anladıklarında iş işten geçmiş olacak. biz yokuz hâlâ bizle uğraşıyor adamlar. çünkü iki kelimeyi birleştirip yazacak güce sahip değiller. çok yazık.
devamını gör...
az önce merak edip, şöyle bir bakayım dedim; yahu beni dün öven kişiler bir anda bana karşı cephe almışlar, bunu benim lehime nick altımda girilen entryler'de gayet net görebiliyorum, ne kadar boş-beleş tip varsa, hepsi birleşmiş, yazmama kararı alan değerli kalemlere sallıyorlar. şimdi bu kıskançlık/eziklik değil de nedir?

bir de utanmadan 'sözlüğün kalitesi/iq seviyesi çok yükseldi' diyor bunlar.

'popo ellemeyi seven erkekler', 'kediyi yanan sobanın içine atmak', 'rus kızı bacağı', 'hamile kadınla sevişmek' başlıkları nedir lan o zaman? maşallah, kalite(!) bayağı bir yükselmiş(!), hatta boyut atlamış(!).
devamını gör...
saracak kimseyi bulamamış ergen psikolojisidir. oradan buraya göç eden yazarlar olmayınca şimdi oradakilerin yüzde sekseni birbirinin aynısı tipler kaldı. ensesti öven iğrenç iğrenç millete sataşan küfür kıyamet yazmadan duramayan sapık sapkın tipler. birbirlerine de saramıyorlar çünkü aynı yolun yolcusular o yüzden orada yazmama kararı alanların arkasından atıp tutuyorlar namertçe.fazla sürmez birbirlerine düşüp sözlüğü komple imha ederler görürsünüz * biz orada yazarken pek bir sessiz duran arkadaşlarada bir cesaret gelmiş zaman zaman canım sıkıldıkça girip bakıyorum neşem yerine geliyor.


(bkz: cesaret hapı)
devamını gör...
konusu bitmiştir. çünkü tükenmiştir. herşey başlar ve biter.
devamını gör...
milli değerleri aşşağlamaya devam eden, şu sıralar ermeni sevicilerin hortladığı sözlüktür.
devamını gör...
bırakın sefiller ne halleri varsa görsün. biz de hergün bu başlığa yazarak aynı konuma düşürmeyelim kendimizi. bu arada reklamımı yapmadan geçemiyiciğim gel vatandaş gel bildirim açıklama 1 tl.
devamını gör...
beyin göçünün toplumsal yapıyı bozduğu, hayatın felç olduğu sözlüktür.
ne kadar alt kültür insanı var toplanmış sapık sapık yazıyor. sorunlu mudurlar nedir?
devamını gör...
yok hükmünde sayılması gereken sözlüktür.

geçmişe kalın bir çizgi çekme vakti gelmedi arkadaşlar? buradaki habitata ayak uydurun siz.
devamını gör...
üzücüdür ki uludağsözlüktür. yazık ettiler o kadar emeğe, o kadar uğraşa. moderasyon basiretsizliğini yenip kendini bir türlü silkeleyemedi. trollüğe, reklama, paraya boyun eğdi.
devamını gör...
merak edip baktim.

yazmama karari alan buna mukabil dunya sozluge gecenlere saydiran tanimlara bot hesaplarla arti yigilan normal tanimlarin ise bu hesaplarca delicesine eksilendigi sozluktur.

yazmama karari yazarlari baglar. tıpkı dunya sozlukte kalip kalmama kararlari da kendilerini bagladigi gibi. gidenlerin baska yerde yazar olmasini bu denli sindirememek.

vallahi iyi kurtulup gelmissiniz yeni gelenler..
devamını gör...
evet sevgili dünya sözlük yazarları (eski-yeni) ayrımı yok.

her şeyden önce çok iyi yazarlar çok iyi hesaplarını bırakıp geldi, belki hâlâ içinde bir burukluk yaşayanlar vardır ki ne yazık ki ben de onlardan biriyim aynı nickle gelmememin sebebi de bu.

burası çok nezih, saygılı ve okumaya değer yazarlar barındırıyor gerek kurucular, gerekse de moderate olsun, bizim için çok uğraştılar kim olsa yazar olsun diye bizim kaçtığımız yazarları da sözlüğe alırdı.
ama buradaki müthiş duyarlı yazarlar bunu yapmadı bu kadar kolay kaynaşacağımızı düşünmüyordum.
çok mutluyum bu yüzden.
biz de artık uluyu konuşmayı bırakıp burayı geliştirelim, çok iyi yazıcaksınız biliyorum.
hadi kolay gelsin.

sobanın kenarındaki yerinde huzuru bulan yazar beyanı. ilişmeyin!
devamını gör...
insanlar gayet kibar bir üslupla moderasyonun sözlükle ilgilenmediğini, trollerin sözlüğün içine ettiğini, bu durum düzelene kadar yazmayacaklarını söylediler. bu planlı bir kopuş değildi. ama görüyorum ki troller bu işe çok sevinmiş yatıp kalkıp bunu konuşuyolar. ilginç.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar