hamura elastiklik kazandıran ve daha kaliteli bir hamur elde edilmesini sağlayan sistein yediğimiz çoğu hamurlu gıdanın içinde vardır. sistein vücutta üretilmeyen dışardan alınması gereken proteinlerdendir ve hamur işi yiyerek bu açığı kapatabilirsiniz. şimdi hamur işleri zararlı diyenler düşünsün. canan karataya buradan selam olsun.
devamını gör...
humur yiye yiye hamur gibi oldun sözü burdan geliyor olabilir. demin poğçaları götüren bir çocuğa denk geldim yanakları poğça gibiydi. birgün yeni birşey öğrenmiyeyim. teşekkürler sözlük.
devamını gör...
türkiye'de sistein maalesef domuz kemiği, ördek tüyü, kedi kılı gibi iğrenç maddelerden üretildiği için hatta çoğu un fabrikasının çin'den ithalat yaptığını düşünürsek ve orada insan saçından üretildiği için müslüman kimseler adına hem mide bulandırıcı hem sağlıksız hem anti-caiz bir durumdur. hormonlarımız bozuluyor, kanser oranı artıyor, yeni alerjiler gelişiyor ve domuz ürünü tüketmiş oluyoruz.

''eğer ne yediğimize dikkat etmiyorsak ki bu müslüman herkesin sorumluluğu kapsamındadır, dualarımızın ve ibadetlerimizin ne kadar kabul olduğunu biraz düşünmek gerekir...''
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar