akıllı kadındır ama bunu yiyen adam bulmussa helal olsun diyorum. yemek yapan adam karizması büyük oranda ıssız adamla ortaya çıkmış bir muhabbettir ama vedat milor tarafından begenilecek duzeyde yemek yapmak gercekten tanrısal bir lütuf gerektirebiliyor olabilir.
devamını gör...
mademki hayatı paylaştın, ikiniz de çalışıyorsanız, elinden ne geliyorsa evde de yardımcı olmak düşer diyerek düzelteceğim, yanlış tespit .
devamını gör...
sonucta bir kadin kisisi cocugunu emzirmek zorunda dahi olmadigi icin, ya erkek kisisi ortak yasamin geregini yerine getirecek ve ilimli yoldan is paylasimini tercih edecek ya da bu isleri yapmasi icin birini tutmasi gerekecektir.

ne yani bunca yildir tum isleri kadinlara kilitlerken sorun yok mu sandiniz?
devamını gör...
yemek yapan erkeğin karizmasına yazık eden kadındır.
işleri kilitleyip zevkle erkeğini izliyorsa dünyanın en doğru işini yapıyordur.doya doya izlenecek bu karizma bunu hakediyor, yemeği yemeden doyuyorsun.
işleri kilitleyip tv izliyor boş işlere yönelip bu manzarayı kaçırıyorsa ''ne söylesem az'' kadındır.
devamını gör...
karizmatik olmak yonlenen değil yönlendiren olmayı gerektirir. yemek yapıyorum oyleyse karizmatik olmalıyım diye dusunmek sığ bir durum oldugundan bu kisinin bu sekilde manipule edilebilmesi de normaldir. işsiz adam da alper yemek yapıyordu evet ama adam yaratıcı tatlar deniyordu. yani creative bir tarafı vardı yaptığı işi. ıki yumurta kırıp omlet yaparak ben yemek yapan erkeğim diyerek tribüne oynamaya çalışmıyordu.
devamını gör...
erkek de iki çift güzel lafa tav olmasın o zaman. * o da aklını kullansın hayır diyebilsin sevdiği kadına. Alla alla bütün suçu kadına atmayın arkadaşım. *
devamını gör...
- nejla. aşkım böyle karizmatik göründüğümden emin misin?
+ faruk seni her böyle gördüğümde tekrar aşık oluyorum inan. o derece.
- yani yemek yaparken anlam veriyorum ama böyle çamaşır asarken de bilemedim şimdi.
+ asıl seni bunları ütülerken hayal ediyorum. seni izlerken karizmandan düşüp bayılırım herhalde.
- vallaha mı? tamam aşkım hallederiz.
devamını gör...
tüm işleri yapmak zor gelen kadındır. aynı zamanda gelecekteki ben olması muhtemeldir.

"hıhı aşkım, aynen çok seksisin böyle devam."
devamını gör...
erkeklere ya da kadınlara tavsiyem yapmayın yapmayınca karşı taraf yapıyor ve alışkanlık haline geliyor. murphy kanunu birine iyilik edersen o sana zorunluluk olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar