yengeç burcu erkeği

iyi özelliklere sahiptir. su grubu olması dolayısyla duygusaldır. balık, akrep ve yengeç burçlarıyla iyi anlaşırlar. benimde sevdiğim özelliklere sahip arkadaşlarımı içinde barındırır.ayrıca son söyleyeceği en başta söylerler ileride haklı çıkarlar çoğu zaman.
devamını gör...
her an her saniye insanlara yardımcı olmaktan sıkıntı duymayan, kötü gün dostu olarakta bilinen, evcil (yo hayır bu ben değilim), iyi aile babası(?) olarakta karşınıza çıkanlardır.
devamını gör...
filozoftur. genel itibariyle saçları genç yaşta beyazlamaya başlar. üzülmesini bildiği gibi sevinmesini de iyi bilir. fakat bu sevinç hiç bir zaman sevinç gösterilerine dönüşmez. kendini bilir. ayrıca iyi bir lider olabilir. liderliği sırasında sert tavrı disipilinli bir kişilik olduğunu gösterir. iyi kararlar alabilir. cesurdur. savaşmayı sever. yani bir halı saha maçında takımı eksik kalsa bile umutsuzluğa kapılmadan gol bulmaya çalışır.

sevgili ilişkilerinde çok kıskançtır. yani anaç olduğu söylense bile harbi adamdır.

kafa dengidir. arkadaşlarını özenle seçer ve arkadaşlarının her daim arkasında taş gibi durmayı iyi bilir. dediğim gibi tek kötü tarafı asabiyettir.

bu burça doğan erkek çok duygusaldır. sevdimi adam gibi sever. ama gemileri yakması gerektiği zamanda yarasına kendi elleriyle tuz basarak o gemilerin hepsini yakar.

tehlikelidir. kızdırmayın.
devamını gör...
eğer yükselen ikizlerse hiç çekilmiyor.. bazen iyidir bazen kötü.. bazen size ağzına geleni söyler ertesi gün ezile büzüle sırnaşır.. sadıktır ve sevdi mi bırakmaz.. minik hediyeler filan almayı severler.. ama ne yazıkki parayı bir teminat olarak görürler ve harcayamazlar bazen.. güvenlikte olan bir yer ararlar kendilerine.. ama tepelerini attıran bir şey oldu mu da kıyameti koparırlar.. * *

(bkz: yengeç burcu kızları)
devamını gör...
çok kıskançtır,
çok merhametlidir,
anlayışlıdır,
fazla rahattır,
empati yapar,
daha saysam bir sürü özelliği var.
yengeç midir?
evet harikadır. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar