yengeç burcu

bu burcun insanları Allahın bize hediyesidir. dışardan çok sıradan biri görünebilirler. hatta itici görünebilirler. taki içinde ki deryayı size açana kadar. sevilesidir.
devamını gör...
yükselen burcumdur. etkisine girmeye başladım ve bundan hiç memnun değilim. muhtemelen 30 yaşına gelince mükemmel bir yengeç burcu insanı olacağım. bu durum beni derun kaygılara gark etmektedir. ben bu satırları yazarken...dayanamıyorum... ağlayıp, daha sonra kaldığım yerden devam edeceğim.
devamını gör...
balıkla yengeç demeyin bana çok severim onları. tanımasam da * uzaktan uzaktan bi sempati duyarım o derece.
su grubu olduğundan duygusallığın dibine vuran burçtur.
devamını gör...
bu burcun insanının sizi en çok seveceği gün, geçmişinde kaldığınız gündür. ilk sevgilisi değilseniz çok çekersiniz, ilk arkadaşı değilseniz gene çok çekersiniz, sizi sürekli eskilerle kıyaslar, onu eskilerden koparmak imkansızdır, eskilerle yarışmayı denememelisiniz bile, bununla yaşamayı öğrenmek zorundasınız. oğlak burcuyla ortak gibi görünen bu noktada şöyle ayrılırlar, yengeç burcu insanı için, eskiyip geçmişinde kalınca, bugününden kaybolunca değerlenirsiniz, oğlak burcu içinse hem eskiyip hem de bugününde kalmaya devam ediyorsanız değerlisinizdir.
devamını gör...
bir yengeç kişisi, derin oto-tanımsızlıklara girip kendinin neden dünyaya bunca yabancı olduğunu sorgulamaya başlamış ve bunlara bir cevap bulamaz hale gelmişse bilmelidir ki bir süreliğine de olsa yengeç burcu olduğunu unutmuştur.

aşk ile bir dahi hatırlatalım:
gözüm, sen bir yengeçsin, kendini anlamaya çalışmaktan vazgeç.
devamını gör...
hayatı boyunca yeterinden fazla yengeçle haşır neşir olmuş bir yengeç burcu erkeği olarak söyleyebilirim ki, bu burcun insanları;

duygusal olmaya duygusaldırlar fakat "sağı solu belli olmaz" sözü hiçbir burç için bu derece geçerli olamaz sanıyorum.
hani "yengeçleri anlama kılavuzu" diye kitap yazılsa, kitabın basıldığının ertesi günü yazılanların tam aksine davranmaya başlayabilirler o derece dengesizlerdir.
hep söylerim, "dengesiz" ifadesi genelde ikizler burcu için kullanılır (en azından ben öyle rastladım) ama dengesizlik konusunda bir ikizler bi yengecin yanından bile geçemez.
genellikle çabuk parlarlar. bununla birlikte genel olarak uysal ve sıcakkanlıdırlar, ailelerine de bağlılardır.
iyi çocuklardır aslında ama yine de bir yengeç görünce temkinli yaklaşmak gerekir, özellikle de kadınlarına.
istisnaları var ise eğer onları tenzih ederim, fakat ben yine de aman diyeyim. **

devamını gör...
eğer bir yengeç burcu size aşıksa emin olun hayatınız çok değişecek ve hep öyle kalsın isteyeceksin sakın onu kaybetmeyin bir daha sizi o şekilde seven kimseyi bulamazsınız bilin istedim.
devamını gör...
biraz önce bu burcun insanı hakkında 'sen hiç yengecin teninin kokusuna benzer bir koku duydun mu?' diye bir şey okudum dondum kaldım. bu nedir yani.. abartmışlar..
devamını gör...
kendine aşık olan insanların mensup oldukları burç. bu aşkta o kadar ileri giderler ki, günlerinin önemli bir bölümünü aynanın karşısında geçirirler. işin aslı aşık olunmayacak gibi de değillerdir. en güzel ve en yakışıklı kişiler bu burçtan çıkar. türkan şoray, tuba büyüküstün vb.
devamını gör...
en saf burç.saflıkları içinde temizliği barındırmakla beraber bildiğin mal oluyor bunlar.hadi burcunu bırak bunalrın gerçekleri de çok salak.yakalaması çok basit hayvanlar var.gece kıyıya güya ufak balıkları yemeye geliyorlar , ama el fenerini gözüne tutunca kollarını birbrine kavuşturuyor ve öylece bekliyor.kaçmıyor da yani mallığından.lan olm kaçsana ne duruyorsun öküz gibi . yok hayatta kaçmaz .. o yüzden çok kolay avlanır bu burçtakiler.
devamını gör...
bazen okuyup araştırıp sahip olduğum için daha çok memnun olduğum burçtur. sezgileri, sevecenliği, haketmeyene arkasını dönüşü ve bu konuda sebatkar oluşu, kendisiyle dalga geçirmeyişi ve dahi rahatsız olduğu biri varsa çok güzel görmezden gelmesi.. hepsi çok güzel özellikler. genelde de sıcaklığı ve samimiyeti sevildiğinden anlaşılamaz. neden böylesin denir. sonradan da vazgeçilemez olur yengeç insanları. ben böyle miyim bilmiyorum(son cümlemi kastediyorum) ama bu özelliklerini seviyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar