yeni akit gazetesi nin kadın bacağı sansürü

şu devirde hala böyle şeyleri tartışıyoruz ya. şu gericilerin bizi gerçekten geri bıraktı. yeni akit denen gazete kadın bacaklarını mozaikleyerek vermiş. hangi devirde yaşıyor bu adamlar. hürriyet gazetesine bak arka kapak güzeli var. habertürk, hürriyet, milliyet gibi gazetelerin internet sitelerine bak git sonra abdest al o derece. ama bu densiz gazetenin kadın bacağını mozaiklemesine mi yanarsın, sansürcü olmasına mı?

devamını gör...
olması gerekendir...

bir müslüman, kadın bacağının açıkça görüldüğü bir resmi olduğu gibi paylaşamaz, bu insanları günaha sokmak demektir, fasıklıktır. "niçin çıplak bacak fotoğrafı yayınlamıyorsunuz?" diye sitem edip karşı tarafı gericilikle suçlamak yerine imanınızı sorgulayın. unutmayın, gözün zinası bakmaktır. akit gazetesini sevmem, ancak hassasiyetlerinden dolayı kutluyorum...
devamını gör...
mozaiklenen kısma bakarsak, kadın zenci olmalı.
o ne biçim renk kırılmasıdır, bu ne teknoloji özürlülüğüdür yahu?
ayrıca; göğüsler yerli yerinde dururken bacağı sansürlemek enteresan.
bu arada, mecliste her partiden bacakları sansürlenecek şekilde giyinen vekil hanımlar var demek oluyor bu!

not: kapalı halini gösteren fotoğraf, recep ivedik'ten daha betermiş bu arada... (u: :/
devamını gör...
porno kasetlerin linkini verip de kadin bacagini sansürlemek tek kelimeyle ikiyüzlülüktür, riyakarliktir.

deniz baykal'ın kasetinin linkini bunlar koymadı mı sitelerine? hatta videodan bi kaç fotoğraf da eklemişlerdi demi? diğer chp'li vekilin kaset fotoğrafını da paylaştılar. şimdi kadın bacağı sansürlüyorlarmış. dini ahlakları bu işte!.
devamını gör...
kadın bacağının sadece çöp konteynırlarında kesik olarak bulunması haricinde cinsel obje olarak algılandigi bu memlekette normal olan bir sansürdür....ama bu konuda cemaatcilerin tek bir laf söylemeye hakkı yoktur....onların uzmanlığı başka konuda çünkü....
devamını gör...
insan psikolojisi çok garip. alakasız bir konuda alakasız bir şeyi çakma mevzusundan bahsediyorum. varsa bir derdin açık açık çak be ya.. cık cık cık.. lafım bahsi geçen konu ile ilgili yorumlara.

-aryıca gazete için de ; ulan mozaikliyecen niye yarıdan göstermiyon fotoyu..

-komik.
devamını gör...
kadın bacağından tahrik olan, bu gericilerin uyguladığı snjndduefnrr.. efendim?? kadının saçı dahil, görünmesi günahtır. eski devirde de günah, şimdi de günah kardeşim. peki o resmi hiç koymasaydın? evet daha iyi olurdu.
devamını gör...
muhtemelen, altta pantolon olan o ablaya fotoşopla bacak koyacak kadar yetenekli grafikerleri olmadığı için (bakınız; sabah - kabataş) mozaikleyip, her zaman yaptıkları gibi bizim kitle nasıl olsa yer yoluna gitmişlerdir. bir de anlamadığım, başını açıp, mini etek giymek soruları çaldığına dair mahkemede delil olarak mı kabul ediliyor, ne oluyor, orası tam oturmadı kafamda.
devamını gör...
kadını tamamen sansürselerdi daha iyi olurdu. hatta kadın kelimesini de kullanmamaları lazımdı. hatta sansür kelimesini kullanmasınlar çünkü sansür kelimesi akla tuhaf tuhaf şeyler getiriyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar