yeni bir ödeme yöntemi olarak sabır ve dua ile ödeme

önümüzdeki senelerde kağıt paranın yok olup yerine kripto paraların geçeceği teorileri gündemdeydi. ülkemizin kendine ait bir kripto parası yoktu ancak kaçınılmaz bir şeydi bu. haliyle erdoğan reis bu açığı kapatacak yeni bir formül üretti. sabır ve dua ile ödemesi gelecek nesillerin en gözde ödeme yöntemi olacak gibi görünüyor. borsalarda şimdiden yatırıma başlayın.
devamını gör...
elhamdülillah diyen müslümanlar arasında yapılabilen ödeme yöntemidir. müslümanım diyip, bu ödeme şekline dudak bükenleri, imanları ile istişare yapmaya davet ediyorum. şimdi canım insanlık. elektrik mesleğini icra eden birisiyim. devlette çalıştığım için dışarda özel iş yapmıyorum prensiplerim gereği. hatrını kıramadığım eş, dost, akraba, arkadaş olunca şofbenlerini felan bağlamaya veya kolaylıkla giderilebilecek arızaları yapıyorum gücüm yettiğince. işte bu tip işler sonrası dua ile ödeme alıyorum çok şükür. yani böyle bir ödeme şekli vardır azizim. alay etmeyiniz 200 gram beyninizle. eskiden daha çoktu tabi bu tip ödeme şekli ama günümüzde de çokça rast geliyorum ben bu çeşit ödemelere. siz bu çeşit ödemeleri göremiyorsanız, çevrenizde sıkıntı var demektir.

hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için, her an ölecekmiş gibi ahiret için çalışacaksınız şiarımız vardır bilirsiniz.
devamını gör...
bir psikolojik danışman olarak çevremdeki insanlara yaptığım hizmetin görülmeyip "muhabbet" olarak algılanmasından dolayı ayrılırken Allah'a emanet ol duasından başka bir dua koparamadığım ödeme yönetimidir. kolay mı lan öyle terapötik ilişki kurup sokratik sorgu yapıp yeri ve zamanı geldiğinde yüzleştirmeler yapmak?
devamını gör...
bir avukat ve müslüman olarak bana teklif edilmeyen ödeme yöntemi. genelde "bize de mi parayla?" şeklindeki söylemle ödeme alıyorum. bankalara da öpücükle ödeme yapabilmeyi istiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar