kuran kurslarinda verilen yaz kurslarinda başlama yaşı sınırlaması istiyorum.

orda çalışan bi hocadan duyduguma gore yazin cok ogrenci varmış ve 2 hoca yetmiyormuş. askerde revirde takıla takila az buçuk sağlıktan anlayanlar gibi vaktiyle kursa gelen bi hanim bakiyormhs yaşca küçük olanlara. hanim epey hevesliymis iyiymis ama işi ehil olanlara birakmak daha mantikli. yaş sınırlaması olursa ordaki hocalar ve cocuklar için yeterli zaman olusacaktir.
devamını gör...
ne kadar yalarsa yalasın sonunda paçavra gibi bir köşeye atılacağını bilmesi.. bendeki de laf mı bunun idrakinde olan adam zaten o makama oturarak kendini küçültmez..

hedefi küçük tutalım: jakuzide yüzerken işememesi.
devamını gör...
fetö hakkında çıkardığı kitapçık gibi iş işten geçmeden diğer sahte cemaatler/tarikatler/vakıflar vs hakkında da reddiyeler yazması.

islama aykırı bir görüş barındıran grup kim olursa olsun az veya çok olduğuna bakmaksızın uyarmak hatta onlara haddini bildirmek diyanetin görevi olmalıdır. yoksa bu sahtekarlar yüzünden millet gittikçe dinden imandan soğuyor. yeni nesil tehlikede. akpnin yolsuzlukları, tarikat, cemaat şeyhlerinin sahtekarlıkları insanları dinden soğuttu. imanlı gençlik goygoyuyla devletin tüm kadrolarının fetö itine teslim edilmesi yetmezmiş gibi şeyhine tapan, peygamberine haşa Allah diyen sahtekarlar hala türemeye devam ediyor.
devamını gör...
* diyanet bütçesini azaltması.

* hadisler(!) üzerine çalışmalar yapılması.

* süleymaniye vakfı ile imsak vakti mevzusunu birlikte araştırıp çözmesi.

şu an aklıma gelenler.
devamını gör...
cuma hutbelerinin kısa tutulması. yine cuma hutbeleri şiirsellikten uzaklaştırılabilir. her hutbeyi dursun ali erzincalı yazmış gibi oluyor aksi takdirde.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar