yeni nesil lokmacılar

ön edit: aradım ama bu manada bir başlık bulamadım, varsa moderatörlerden gereğini yapmasını talep ederim.

efendim son zamanlarda her tarafta pıtırak gibi açılan yeni nesil tatlıcılardır. istanbul dışında nerelerde varlar bilemiyorum ama bizim buralarda yeni trend bunlar. bildiğimiz lokma tatlısının daha kalorili versiyonu tabi. bence güzel ama ağır.
devamını gör...
parayı bulabilsem arkadaşla ben de bu işe girecektim. şuan için deli para var. birkaç yıl tıkırında yürür, çağın ritmi dahasına müsaade eder mi bilinmez. trabzon, eskişehir ve şanlıurfa'da birçok yerde açıldı, açılıyor. Allah helal rızık nasip etsin, ne diyelim.
devamını gör...
tüm önyargılarımı bir kenara bırakarak ille de bir adına bak diyen bir arkadaşımının ısrarına dayanamayarak ondan otlandım. sonuç beklediğimden başarılı. ama bir daha yermiyim hayır tabii ki. yalnız insanlar hafif ılık yiyor ama bence soğumasını beklemeliler. iki taneden fazla yemeyi midesi kaldıranları ayakta alkışlamak istiyorum.
devamını gör...
anadolu kentlerini de sarmış şeker bombacıları. önünden geçerken yağın kokusundan içim kalkıyor. oturup daha zararlı ne yapabiliriz diye düşünmüş ve bunu yapmaya karar vermişler gibi.
devamını gör...
içinde margarin varsa şükredeceğim tatlı. muhtemelen biskin kullanılıyordur. hayatım boyunca denemeyeceğim tek tatlı çeşidi olabilir kendisi. bunu sevenin net damak tadı problemlidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar