yeniden refah partisi

muhtemelen ismi böyle olmayacak ancak görünen o ki bir siyasi parti kurma niyetleri var.

“kuracağımız partimize gösterilen yoğun ilgiden dolayı milletimize teşekkür ediyoruz.
parti kuruluş çalışmalarını yürüttüğümüz merkezimize 0312 220 25 03 ve 0312 220 25 33 numaralarından ulaşabilirsiniz.
23 kasım 2018 cuma günü ankara hacı bayram-ı veli camii'nde buluşmak duasıyla”

isim önerileri alabiliriz şimdi!!
devamını gör...
oy verebileceğim bir parti. birkaç bin oy anca alır zaten de seçimlerde boş atmayalım maksat. gerçi saadet'e de oy verirdim, karamollaoglu, ali aktaş gibi tipler olmasaydı...
devamını gör...
çok yanlış bir zamanda parti kuran arkadaştır. siyasal islam garabetinden kurtulacağımız günler yakındır. ve bu garabetten kurtulduktan sonra, eskiden siyasal islama fanatikçe sarılan insanlarımız bile ağzını, din iman, peygamberle açan siyasetten ve siyasetçilerden hortlak görmüş gibi kaçacaktır.
devamını gör...
fatih erbakan daha önce birkaç defa saadet yönetimine kürsüden muhalefet etmişti. yalnız bu defa iş ciddi. fatih erbakan her ne kadar babasının oğlu olsa da tayyip erdoğan gibi bir devin karşısına -en azından şimdilik- çıkmamalıdır. çevresindekilerin gazına gelmemelidir. tayyip’e üstün gelmek bugün abdullah gül’ün bile cesaret edemediği, kemal kılıçdaroğlu’nun filan başaramadığı bir iştir, parti kurmaya benzemez. ayrıca tayyip’in karşısında erbakan’ın kendisine şans vermeyen bu millet, oğluna hiç vermez.
devamını gör...
bence çok iyi bir zamanda çıkıyor. önünde 4 sene var ve bu yıllarda kendi teşkilatını ve sistemini yavaş yavaş oturtur. güzel bir çizgi takip ederse şayet yolsuzlukta nirvana yapan, adam kayırmasa torpilde sinir tanımayan akp'ye alternatif olacaktır. tek yapması gereken cigirtkan olmadan usturuplu şekilde oluşumunu tamamlaması. zira erdoğan fani ve ülkenin gidişatı parlak değil. bu açıdan yerinde bir hareket. rakibine saldırmak yerine pusuda beklemeli ve zamanı gelince yumrugunu masaya vurmalı. he oy verir miyim asla! hepiniz aynısınız çünkü.
devamını gör...
babası başbakan iken lüks arabalarla gezen beyzademizin elinden saadet alınınca illa o soyadı kullanmaya dönük bir işler güçler vakası.

yanisi fatih erbakan'da o vizyon ve misyonu pek göremiyorum.
devamını gör...
isim önerisi sunacağım parti.
hsp, has saadet partisi.

saadet oylarını belki bölebilir, zaten 3 5 oyları olduğu düşünülürse çok bir şey fark etmeyecektir.
devamını gör...
fatih erbakan'ın kurduğu partinin adı .

eski başbakanlardan necmettin erbakan'ın oğlu fatih erbakan, "yeniden refah partisi" adıyla bir parti kurduklarını açıkladı.
saadet partisi'ne genel merkez binasının kirasının ödenmemesi nedeniyle haciz işlemi başlatan fatih erbakan, yeni kurulacak partinin söz konusu binayı kullanacağını duyurmuştu. buradan

bayrağı da şöyle , eskisinin yıldızlısı galiba
iyi parti , yeniden parti ; hiç yaratıcılık yok hiiiç . bundan sonrakilerde öz hakiki parti ismini görürsem hiç şaşırmayacağım .
devamını gör...
şu ülkede genç, dinamik, köhnememiş, heyecan uyandırıcı, atılgan, modern, bunlarda şeytan tüyü var dedirtecek bir parti ne zaman kurulacak?
gram umut aşılamayan parti.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar