yere düşen kızı teselli eden cumhurbaşkanı

takdir edilesi davranışı gerçekleştiren cumhurbaşkanıdır.

bir de takdir ettiğim bir başka davranışı hitler yapmıştı. kendisine ulaşmak isterken yere düşen adamı "ben güçsüz ve yere düşen alman istemiyorum" diyerek önce tekmelemiş sonra öldürmüştür.
devamını gör...
türkiye'de yaşayan her 10 kişiden 9'unun sergileyeceği türden bir davranış olması hasebiyle abartılmaması gereken bir olay. bir genç kız, düşmüş ve cumhurbaşkanı ona yardım etmiş.. normal bir şey bu. eğer bu gibi bir durumu dahi nazara verecek kadar düşmüşsek ölmüşüz de gömenimiz yok demektir.

burası almanya değil; biz de alman değiliz. burası merhamet coğrafyası burada doğal seleksiyon işlemez.
devamını gör...
insani bir harekette bulunan cumhurbaşkanı.
şimdi bu şekilde gayet insani olan bir hareket "seçim malzemesi" olarak değerlendirilince doğal olarak bir liderin yere düşene tekme atması gerektiğini öğrenmekteyiz. yere düşenle ilgilenmeseydi "kibirli" olarak adlandırılacaktı. bunu diğer parti liderleri de yapsa aynı düşünürüm...

ayrıca şöyle paylaşımlar yapıldıkça insanın oy vermeyecekse de oy veresi geliyor... ak parti ye oy kazandırma timi misiniz ?
devamını gör...
tanım; recep tayyip erdoğan'dır.

şimdi madem bu sıradan bir hareket madem bunu herkes yapıyor ya da herkes yapabilir. o halde "seçim malzemesi" olarak görülmesi de ayrıca başka bir çelişki olacaktır.

bir olayın seçim malzemesi olabilmesi için farklı ve ses getiren, insanların algılarını değiştirebilecek olaylar ve hareketler olması gerekmiyor mu?

daha önce de yere düşen türk bayrağını yerden alıp cebine koyduğunda da "bayrağı oraya bilerek koydular" denilmişti. her iyi harekete bir kulp takılması mı gerekiyor. yapılan seçim malzemesi bile olsa şu tepkiler vicdansızlıktır. işte bu yüzden aynı partiye oy vermekten kaçınıyoruz.

iyi olan takdir edilir kötü olan yerilir. muhalefet her şeyi yeriyor, her hareketi eleştiriyor. insafsızlık işte tam olarak buna deniyor.

devamını gör...
buna oy avcılığı demek türkiye'de ki zan hastalığının tezahürüdür. delille konuşmak gerekir. zan hakikat namina bir sey ifade etmez.

tc. cumhurbaşkanıymış diyorlar.
devamını gör...
eğer uzaktaysa kız, sana mı kaldı dedirtir? madem öyle soma'da tekmelenenin de yanına giteydin?

burnunun dibinde düşmüşse de tabii ki bir ilgilen yani o kadar da olsun.

ne kadar düşüncesiz bir milet ya. yani değer görmemeyi o kadar kanıksamış ki en ufak ilgiden dünya bir anlam çıkartıp yüceltme yarışına giriyor. yuh yani.
devamını gör...
neymiş önceden planlanmış falanmış.. lan yere düşmenin planı mi olur ajfnsngndj.. arabanın önüne atlasa tamam da bu değil..

tanım: yapması gerekeni yapmıştır.. insancıl bir davranış..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar