yerli savaş uçağı 24 haziran’da göklerde

#haber 

star gazetesi tarafından verilmiş haber. habere göre, hürkuş projesinde geliştirme bölümü 2016 yılında tamamlandı. uçakların ilkinin 2018'in haziran ayında, son uçağın ise haziran 2019 ayında envantere alınması öngörülüyor.

buradan
devamını gör...
oha tesadüfe bak ya. Allah'ın işi işte.

göğsümüzü kabartan star haberidir.
devamını gör...
yok beyler bu sefer kolpa değil. bir aksilik çıkmazsa hürkuş-c'nin çok uzak olmayan bir zamanda envantere gireceği uzun zamandır söyleniyordu. önemli bir adım zira kara kuvvetleri helikopterlerinin ve zor günler geçiren hava kuvvetlerinin yükünü azaltacak ve bize ciddi şekilde maliyet etkin bir vuruş gücü kazandıracak bu sevimli pırpır.
devamını gör...
hangi kısmı yerli acaba diye düşündüren başlık..
devamını gör...
hürkuş zaten uçtuğu için çokta yalan olmayan beyanat. tabi yerli uçak denince akla hep tf-x getirildiği için halkın ne diyon sen birader, bizle kafa mı buluyorsun demesi normal.
devamını gör...
zaten uçmakta olan uçağın envantere girmesi ile ilgili haber başlığı. tamamen gerçek bir haber. özellikle suriye de askerlerimize yakın hava desteği sağlayacak bir uçak. f16 kaldırmak yerine uygun şartlarda bu uçağı kullanabileceğiz. hem f16 ların uçuş saati daha geç dolacak hem de uçuş maliyeti çok düşecek.

buyrun atış testleri.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar