yerlitohum.com

atalık tohum arayanlara şiddetle tavsiye edilir.

"anadolu'da yıllarca ekilen soyu muhafaza edilmiş gdo'suz. yerli cins, doğal ilk günkü orjinalliğinde özlediğimiz tad ve kokuda lezzetli sebze ve meyve tohumlarını satışa sunuyorum. biliyorsunuz manavdan,marketten,pazardan aldığımız sebze ve meyvelerden bir tat alamaz olduk. örneğin aldığımız domatesi yerken domates mi yiyoruz, salatalık mı yiyoruz belli değil, ne tad var ne koku. hepsi tornadan çıkmış gibi, kesiyoruz içi ya kof ya su dolu çıkmaktadır. süt mısır diye hayvan yemi mısırları insanlara yedirmekteler. çocuklarımız bazı sebzelerin orjinal tatlarını dahi bilmemektedir. tohumlar ilaçlı ve boyalı olmayıp tamamen doğal haldedir. kendi ürettiğim sebzelerin tohumlarıdır. not: tohumlar kesinlikle ithal ve hibrit değildir. anadolunun çeşitli yörelerine ait araştırma sonucu toplanmış yerli cins sebze meyve tohumlarıdır. yetiştireceğiniz sebzelerin tohumlarını alarak seneye kendiniz yetiştirebilirsiniz."

engin yüksel
(yerli tohum)
devamını gör...
tarım yapılan herhangi bir anadolu köyüne gidip teyzelerden rica yoluyla beleşe alabileceğiniz tohumları satan bir girişimci. tebrik ediyorum kendisini.
devamını gör...
daha önce tohum siparişi verdiğim bir site. her ay belirli sayıda tohum satışı yaptıkları için satışa başladıkları tarihleri iyi kovalamak gerekiyor. siparişinizi içeren bir maili ödeme yaptığınıza dair bir dekontla satıcıya gönderiyorsunuz ve siparişiniz hazırlanıp kargolanıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar