yeşim meltem şişli

ibb'de çalışan başörtülü kadınlara ahlaksızca hakaret eden bir adet dinazor. biz bunları tarihin tozlu yapraklarının arasına gömmemiş miydik ya?

imamoğlu kendisi hakkında "böyle bir insan benim yol arkadaşım olamaz" minvalinde bir açıklama yaptı. yalnız yok öyle beylik beylik laflar etmek... hem kendisi hem de bu insan müsvettesi çıkıp hem o kadınlardan hem de o kadınların şahsında tüm başörtülülerden özür dileyecek. türk milleti sineye çekemez artık bunların küstahlıklarını... yargılanıp ceza alması yetmez çıkıp paşa paşa özür dileyecek... eğer özür diletmezlerse yazıklar olsun bu devlete...
devamını gör...
istifa etmiş kişimsi. yaptığı rezilliklerin hesabını hem yargı önünde hem de halk nezdinde verecek. aylık 38000 lira olan maaşının çoğunluğunu oluşturan igdaş ve kiptaş’daki görevlerinden de istifa edip etmeyeceği merak konusu. halkın, bu millet düşmanlarının kursağından geçireceği tek bir kuruşu bile olmamalı.
devamını gör...
sadece suretler değişiyor. zihniyet aradan 20 sene geçmesine rağmen hala aynı. güçsüz olanın ahlaka ihtiyacı vardır. bu yüzden ahlakı savunur. güçlünün ise ahlaka ihtiyacı kalmamıştır. eğer hala ahlakından vazgeçmiyorsa o vakit gerçek kişiliği hakkında yorum yapabiliriz.
devamını gör...
az bir fırsat ellerine geçince malum partinin nasıl fabrika ayarlarına döndüğünü gösteren kişi. bunlarda değişim sadece yönetimin bir kısmında olur o da sadece söylemde olur. taban ve kadrolar fabrika ayarlarındadır. hanfendi “kokuyorsunuz, itfaiye müdürüne söyleyelim de bekar olanlarınızı eşleştirsin” diyesiymiş, müfettişler görevlendirilince “soruşturmanın selameti açısından” sekreterlikten istifa etmiş. sanki istifa etmese soruşturma tamamlanamayacak. merak ettiğim sadece genel sekreterlikten mi yoksa maaş aldığı bütün görevlerden mi istifa ettiği. her neyse bu olayı bunların gerçek yüzünü görmeyen ve bilmeyen arkadaşlara ithaf ediyorum.
devamını gör...
ibb’de çalışan başörtülü bekar çalışanlar için “kokuyorsunuz” ve “bunları akşam itfaiyecilerle buluşturun. bir gece düzenleyin ne bu böyle herkes bekar“ dediği ve tepkiler üzerine istifa ettiğini sandığımız ibb çalışanı. neden itfaiyeciler o da benim sorum olsun lakin hanfendi istifa etmemiş, chp yönetimi tarafından soruşturma neticelenene kadar izne ne çıkarılmış. ibb ak parti grup sözcüsü faruk akkuş hanfendinin ibb ile ilişiğinin devam ettiğini söylemiş. 38 bin liralık mayışını almaya devam ediyormuş hanfendi. 38 bin. güzel para.

kaynak
devamını gör...
kendisi hakkında istanbul cumhuriyet başsavcılığınca yürütülen soruşturma tamamlanarak iddianame hazırlanmış.
iddianamede, şüpheli şişli’nin 19 mağdura karşı ‘inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme’ suçundan 3 yıldan 9 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edilmiş.
buradan

belediyenin incelemesinden henüz sonuç yok , izin kullanmaya ve maaşını almaya devam ediyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar