interaktif sözlüklerde bazı insanların kelime hazinesi neredeyse tükenmiş harf hazinesi kalmış. erdoğan erdoğan sürekli bir erdoğan yazma hevesi. başka konu kalmadı koca dünyada. herkes siyasetçi.
meclis sözlük kurayım da orda konuşun diyeceğim ama olmaz. orda karşıt görüş bulmak kolay olmayacak.

sanki sözlük erdoğan nefreti kusmak için hazırlanmış lavabo gibi oldu. ben böyle bir kin görmedim. bir paragraftan müteşekkil birçok erdoğanlı tanım var. yapsanıza sayfa sayfa analiz ne duruyorsunuz. okuruz bak öyle olursa.

ama illa sol şeridin anasını ağlatmak gerekirse.
ben de başlıyorum nefret kusmaya. sonuçta hali hazırda okuyucu kitlesi var.

(bkz: yeter be şirk şirk şirk sıktınız artık)
devamını gör...
tam buradan yetkililere sesleniyorum...

hacılar durumunuz çok vahim size söyleyim. kıraathanede bile sizin muhabbetinizden daha zengin konu çeşitliliği var. böyle yazar kaybedersiniz,, insanları soğutursunuz. biri sabahtan akşama şiiiirk diye bağırır öteki aynı yemeği otuz farklı kap değiştirerek ısıtır ısıtır milletin önüne koyar. sizin hayatınız bunlardan ibaret mi? hiçbirşey olmasa millet birbirine sarıyor. pööö...içler acısı.sabahta akşama almadık kul hakkı kalıyor mu? günahlar basitleşmilş bu ortamda. yakında behlül kaçar...

adam hala aşşağıda cumhurbaşkaın diyor birşeyler yazıyor, ciddi mi bunlar?
devamını gör...
cumhurbaşkanı olmasına rağmen gün aşırı her tv programında görünmesine rağmen sosyal medyada bu kadar çok konuşulmasından sıkılan yazar söylemi...

o bu kadar görünmese kimsenin umurunda olmaz. kaldı ki göründüğü zamanda devamlı düşman yaratıyor kendisine. bir ülkenin cumhurbaşkanı chp genel başkanından chp genel müdürü diye bahseder mi? devlet bahçeli'ye laf atar mı? sen ilerde ülke bir krize girerse nasıl liderler zirvesi yapacaksın?

o tvlerde konuştukça bizlerde sözlüklerde konuşucaz. bu iki iki dört. erdoğan isterse beş olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar