yiğit bulut

#siyaset  #özgürler 

peygamberimize hakaret edilen karikatürler için ifade özgürlüğü diyen rasmussen e ifade özgürlüğü kapsamında bir şeyler söyleyen yazar.

"ben de şimdi ifade özgürlüğümü kullanıyorum: rasmussen gibi şerefsiz nato genel sekreteri oldu. ifade özgürlüğümü kullandım, bana bu hakkı rasmussen verdi. batının çifte standardını göstermek için yaptım. " demiştir.
devamını gör...
habertuk tv de erdoğan aktaş'ın sunduğu programda taraf gazetesi yazarları rasim ozan kütahyalı ve canan barlas'a ayar veren ayrıca rasmussen için.''rasmussen gibi bir şerefsiz nato genel sekreteri olmuş'' cülmlesini kuran ekonomi yazarı.inşallah sonu nihat genç gibi olmaz diyorum.
devamını gör...
tuncay özkan kanaltürk'ü sattığında "bizkaçlirayız" diyerek tepki gösteren şahıstır. bir de erdoğan'ın davos çıkışını alkışlamıştı.
devamını gör...
son yıllarda gördükçe canım sıkılan, boş teneke kıvamındaki bir adamdır. saçları bana başka bir mesleği hatırlatsa da bu adam aslında tam bir kontenjan kişisidir.

kayınpederden dolayı namık kemal zeybek'in damadı
aynı zamanda namık kemal zeybek'in bacanağı da aydın doğan
aydın doğan'ın toprilli çalışanı şule bulut kanald haber spikeri
kontenjandan vatan ve referans gazetelerinde ekonomi yazar
yine doğan medya takviyesiyle cnn türk'te ab muhalifliği çığırtkanlığı yapar
ab projelerine karşı çıkışlarıyla bir halt ettiğini sanan bu yalanmışsaçlı adam, en son tüsiad'ın özel fırçasını yedi
tüsiad'ın başında da aydın doğan'ın kızı arzuhan doğan yalçındağ duruyor. o da ab politikaları güdüyor. bilmem bir fırça mı, yoksa kolpa bir komple mi bilinmez.

bu arada bir de göz atın
(bkz: doğan holding)
devamını gör...
evrime inanalara inanmıyorum dediği için ve necmettin erbakan'ın ekonomide havuz sistemi uygulmasını övdüğü için,irticacı,gerici,yobaz ilan edilen vatan gazetesi'nin cesur yazarı,özellikle marksist,komünist ve ateist yazarların hedef tahtasına oturmuştur hatta http://sol.org.tr de vatan gazetesinde bir evrim düşmanı diye maşete çekilmiştir,bu tepkileri gördükten sonra acaba gerçekten evrim olayı var ve evrimciler kendi gelişim süreçlerinden bunu tespit mi ediyorlar dişe düşünüyorum,ama eğer evrim varsa evrimciler kesinlikle ara formdur.
http://www.haber5.com/news_...
devamını gör...
bu adamın sinan aygün ile birlikte genç bakışadlı programda provokasyon yaptığı günleri hatırlıyorum. hükümete saldıran, ergenekonu muhafaza eden bir gazeteciydi.

zannedersem sinan aygün'ün içeri alınması kendisini çok etkiledi. *

yoksa bu dönüşü başka birşey ile açıklamak mümkün değil. yine de doğru yola girmiş olması sevindirici tabii.
devamını gör...
ekonomi konusunda kayda değer yorumları bulunan ancak borsada çoğu zaman ters indikatör vazifesi görmüş akıllı adam. soz zamanlarda muhafazakar söylemleri abartmış tribünlere oynamıştır. önümüzdeki 10 yıl içerisinde adının daha sık duyulması ve siyasete fiilen dahil olması muhtemel kişi.
devamını gör...
iktisat dersi almış, biraz ekonomi kitabı okumuş birisinin, yigit bulut'un ne kadar boş konuştuğunu, ekonomik anlamda boş birisi olduğunu anlaması zor olmaz. sanırım ekran başına saçlarını jolelere daldırıp daldırıp çıkmasının ardında bu var. dediklerimden çok saçlarıma dikkat ederlerse bir süre daha ekranlarda kalırım diyor bu abim.
devamını gör...
türbanlı öğrenciler ön lisans okusun ama kamusal alan da olmasınlar diyen zat kendi kafasın da bir dünya kurmuş halk dilinde konuşur kolay

anlaşılır bence avantajı odur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar