zaman her yerde aynı hızla işlememiş olabilir.2011 herkese ulaşmamıştır mesela.bu faaliyetlerden cok mutlu olma ihtimalleri yüksektir.
devamını gör...
''biliyorum bunu okumuyorsun fakat ben mal olduğum için bir de geçen bedava bir kontör geldi bir yerden ondan dolayı mesaj atıyorum. zaten fatma isminde milyon tane insan var. hangi fatma okursa üstüne alsın bari onlara da yarasın.'' şeklinde bir mesaj olabilir.
devamını gör...
şifre olma ihtimali olan mesajlardır.

malumunuz taksim de ki bombalı saldırı bir televizyon kanalında klipler oynanırken alttan geçen yazılar ile komut verilerek faaliyete geçilmiştir.

-aşkım seni bomba gibi seviyorum hatırlıyormusun taksim de saat 13 :00 da buluşmuş sana gül vermiştim.seni seviyorum ay lav yu mahmut gibi.
devamını gör...
merhaba kral tivi ailesi ben yağmur sıradaki şarkıyı canımdan çok sevdiğim yani nasıl anlatsam öl dese öleceğim berkcan'a gelsin. berkcaaaannn seviyorum seniiii duy beniiiii...*
devamını gör...
yıl 2011'i filan geçtim de ,kral tvye denk geldiğimde özellikle o mesajları okuyorum,yıllardır bu geleneği sürdürürüm kendi içimde mütemadiyen okurum o mesajları,allah sizi inandırsın daha öznesi yüklemi zarfı edatı yerli yerinde mantıklı düzgün sanırım 3 ya da 4 cümle gördüm..

genelde cümlelerin gidişatı şu şekilde oluyor

--- alıntı ---

merhaba kral tivi ailesi ben yağmur,sıradaki şarkı zonguldakta askerlik yapan haydar'a gelsin..

--- alıntı ---
devamını gör...
11.
kralcılar herkeşe * selam.topunuzu * coh sevirem.ayrıcanak * hatma gız * bizim ineen * danası oldu.habarın olsun.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar