yıldız tilbe

bi dönem uyuşturucu madde bağımlılığı yüzünden kliplerindeki yakın çekimlerde dudağını istemsiz bi biçimde şekilden şekle geldiğini farkettiğimiz. ama yaptığı şarkılarla herkesin sevdiği sanatçı.
devamını gör...
farklı görünmek için saçma sapan hareketler yapmanın gerekliğinin canlı örneği.
bu gibilere çılgın değil; görgüsüz deniliyor bizim burada. oldum olası iğrendim.

bu kadın kliplerde falan dans ederken, ben utanıyorum yemin ederim.
devamını gör...
sesi,yorumu ve eserleriyle etkileyici olabilen,popüler şarkılarından dolayı nefret ettiğim bir kadınken,türkü albümünü ilk alanlardan olmamı sağlamış,denge problemi olan vanlı kadın şarkıcı/türkücü.
şöhret nasıl bir şey ki insanı bu denli başkalaştırıyor? (bkz: biri bunu bana açıklasın)
devamını gör...
şu ana dek hiç kasedini almadım bu kadının, müzik tarzı benim çok uzağımda. ama bazı şarkıları var ki, hakikaten etkiliyor dinleyeni. ne biliyim bir delikanlım, bir vursalar ölemem, bir sevemedim ayrılığı türk müzik tarihinin yüz akı eserleridir bana göre. belki de ergenliğimin ilk dönemlerinin tam da bu şarkıların revaçta olduğu dönemlere denk gelmesidir sebep.

sonraları kalitesini iyiden iyice düşürdü. ''ben o yaaareee kalbimiiii, yatağımı döşeğimiii'' lere kadar indi bu düşüş. ne olursa olsun etkileyici bir sesi vardır. 2008 de çıkarmış olduğu albümdeki aşk bir kahkaha adlı şarkısıyla, eski şarkılarının yanına biraz daha yaklaşmıştır.
devamını gör...
köyünde askerlik yaptığım, dosyasını karıştırdığım bir sırada uyuşturucu kullandığına şahit olup apışıp kaldığım kişi. sanatçı diyemiyorum çünkü sanatçı dediğin örnek olur ama buna baktığınız zaman ağzı gözü yamulmuş.

dans ederken kendinden geçiyor, bu doğallığı güzel, besteleri harikulade, yeni albümü şimdiden heyecan duymamıza neden olmuştur, mazisi sıkıntıların içinde şekillenmiştir.
devamını gör...
an itibarı ile ntv de canlı yayında* ki son şarkısını söylüyor.ben normal değilim diyebilen insan.burcu esmersoy'un üstü kapalı sizinle dalga geçenler için ne düşünüyorsunuz sorusuna;''kırılmadığımı düşünüyorlar ama kırılıyorum.ses etmem asla kendime dönerim hemen.ben bu modelim onlar o model ne yapayım yani ''demiştir..severim sayarım..
devamını gör...
yapmacıklıktan uzak olması, ruh halinin değişkenliği, dansı, rüküşlüğü ,şarkı sözleri ve yorumu ile takdir ettiğim birçok güzel şarkının sahibi sanatçı
ayrıca ibrahim tatlıses ten nefret etme sebebim *
devamını gör...
delikanlım,vazgeçtim, hele hele el adamı gibi bir çok şarkıyı yazmış,yazmakla kalmamış söylemiş,tüm bunlar bu kadından mı çıkmış düşüncemi yıllardır kafamdan atamamama sebep olmuş doğal sevimli, güzel sesli kadın...
devamını gör...
kendini rüzgara kaptıran bir ağacın dalları gibi bi sağa bi sola savrulmak suretiyle yaptığı o acayip dansıyla görüntü kirliliği yaratan bi bayan
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar