yıllık izin alıp evde oturmak

efsane baba tatili olarakta bilinir. evde kuşlar acaba hangi tatil yöresi bizi bekler diye düşüne dursun peder beyin hayali terlik - gazete-kahvaltı kombinasyonudur. lakin alacağım ilk izinde planladığım durumdur da aslında. kafa dinlemek için birebir çözüm. hangi insan evladı tatilden dingin dönmüş ki?
devamını gör...
bu salıdan başlayarak önümüzdeki pazartesiyi de kapsayacak şekilde kendime ilan ettiğim 7 günlük tatilin özeti. malak gibi evde oturuyorum. yetmez gibi dışardan yemek söylüyorum. benden adam olmaz.
devamını gör...
canım sıkıldığında ve işe gitmek istemediğimde yapmak istediğim eylem ancak sonradan evdekiler aman bey yapma uygun zamanda alırsın tatile gideriz deyip caydırıyorlar.
devamını gör...
ilk yıllık iznimi aldığımda başıma gelendir. izin kağıdını 3 hocaya imzalatana kadar canım çıktı. sonra da planladığım şeyi yapamadım. eve gelip oturdum. sadece oturmadım, ağladım da.
devamını gör...
iznim heba olmasin kullanayim da devlete kalmasin mantigiyla gecen yil tam da bu zamanlarda bu salakligi yapan biri olarak soyluyorum, sakin bunu evde denemeyin! depresyona giriyordum neredeyse, boyle bi salaklik olamaz ya.
devamını gör...
bir yılda 20 günlük izin veriyolar onu da evde mi geçireceğim manyak mıyım. bekle beni milano. (çanakkale nin bir köyüne gitti)
evet 15 değil 20 gün 5 yılı aştık yiğidim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar