yılmaz aslantürk

otobiyografisi:

1964 yilinda dogdugumda yalniz degildim, ikiz kardesim de vardi. 12 yasimiza kadar birlikte buyuduk, sonra bir aci kaza sonucu beni burada yalniz birakip gitti. kendimi cizgi ile tedavi etmeye basladim. baktim ise yariyor cizip cizip dergilere gonderdim. ılk karikaturum civi dergisinde yayimlandi sonra gırgır, firt, avni, digil dergilerinde surdu. 1990'da pismis kelle dergisinde otisabi'yi cizmeye basladim. sonra lemanyak, penguen ve simdi en begendigim yazar ve cizerlerle birlikte uykusuz'dayim otisabi'yi ciziyorum.


kaynak: http://uykusuzdergi.com
devamını gör...
on yıl önce zorla başımın açıldığı sınavda bugün başörtümle gözetmenlik yaptım başlığındaki tweete şu şekilde cevap vermiş zeka yoksunu: "ya akp başörtüsü düşmanı ya da büşranur salak."

adam sanıyor ki akp geldiği anda ülkeye şeriat geldi, her yerde başörtüsü serbest oldu, hiçbir süreç yaşanmadı, hatta belki sorsan başörtüsüzlere izin verilmiyor. bu cehalete rağmen car car konuşabilme cesareti gösterebilmeleri gerçekten anlaşılır değil. öyle görünüyor ki kendisi ne yılmaz, ne aslan ne de türk kelimelerinin çağrıştırdığı nitelikleri haiz. azalarak bitmeniz dileğiyle.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar