yirmi beş yaş altı insanları ciddiye almamak

ben artık olgunlaştım havasındaki insan şımarıklığıdır. göbekli aile babası icraatıdır. onlar atletlerini kaşıyadursun öyle yirmi beş yaş altılar vardır ki adamın aklını alır, bastonunu kırarlar.
devamını gör...
şımarıklık değildir. bırak 25 yaş altını artık 40 yaş üstünü de ciddiye alası gelmiyor insanın.

bu gözler 50 yaşındaki dayının face'de hadi ya nerdesiniz sevişmek isteyen kadın yok mu yazdığını gördü. üstüne herkesin çevresinde sosyal meydayı görünce maymuna dönmüş bir sürü dayı, teyze, amca vardır.

e gelde bir ergenin yapmayacağı hareketi yapanları ciddiye al şimdi.
devamını gör...
mesele yaştan çok yaşanmışlıkla ve cümlelerinin altını ne kadar doldurabildikleriyle alakalıdır. 25 bu açıdan büyük bir yaş aslında. ben daha çok hayatında hiç çalışmamış insanların hayat zor diye sızlanmalarını dikkate almıyorum. önemli olan yaş değil, o yaşların ne kadar verimli geçtiği.
devamını gör...
kim söylüyor ciddiye alınmadığını? ortaya bir iddia atılıyor sonra kırk akıllı peşine atlıyor. 25 yaş tüm dünyada, hukuken, ahlaken, örfen, aile nazarında falan gayet ciddiye alınan ve beklentilerin yüksek olduğu bir insan yaşıdır.
devamını gör...
bazısı yaşını tanımlarından çok belli ediyor. bazısı da 40 yaşında olup enteresan triplere giriyor ergenlerin yapmayacağı tavırlar takınıyor, antropoz etkisi olabilir tabi. ama şu bir gerçek bir kaç istisna hariç 25 ve altında ki kadınlar acayip kafalar yaşıyorlar sürekli bi ön planda olma çabaları var bunun için adeta savaş veriyorlar valla bunların hedefi oldum bi ara bunlar insanı yer yer. evlerden ırak 25 li yaşlarda menopoz vakkası yaşayan kadınlardır. yaştan ziyade kafaya bakmak gerek ama bazı genel geçer kanunlar vardır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar