yolcu 819

yahu birşey söyleyecem, antalyaspor'un etoo transferinden bile çok daha büyük bir cogito sözlük transferidir. kadim dosttur. yazarlığı için birşey söylemeye lüzum yok...

böyle çok güçlü olduk lam mim nun... bu arada zirve foturafına da damga vurmuş, belirtmeden geçmeyelim....
devamını gör...
karşıdan karşıya geçerken önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa bakar. hemen ardından zamlı bir sure okur.
evet o gerçek bir ihtiyat kişisidir.
hoşgelmiş.
devamını gör...
liseliler bilmez tabii onu... su dindar genclere sozlugu sevdiren adamlarin basinda yer alir... tevazu sahibi, edepli, bilgili, kültürlü, naif, sicacik bir dosttur.. onunla işe baslayanlar saraylara acildi da o hala inatla üsküdari beklemektedir.. eskidir dostlugumuz.. epey eski.. müdürümdü ve oyle kalacak...

onu takip edin kimseyi yaniltmadi bugune kadar...

hos geldiniz albayim...

bomba transfer diye ben buna derim...
devamını gör...
tanışırken bu kadar popüler olduğunu bilmediğim yazar. bileydim "çok muz yiyince fazla potasyumdan ölünüyormuş" filan demezdim. işte bilemedim. yine real madrid'e maç teklifi götüren tekirova belediyespor hüznü, yine hüsran.

hoş bulur inşallah.
devamını gör...
askerlik günlerini, tuttuğu nöbetleri dahi bildiğim pırlanta gibi adamdır. hatta hiç unutmam kendisine erzurum'da bu gece 3-5'i bana kitlediler dediğim günü, köhne internet cafede kazım koyuncu çalıyor ve tepede acayip bir pervane dönüyordu içimde sıkıntı şafak daha cart curt olmamış.
devamını gör...
ruh ikizidir,dert ortağıdır,haber alınamayınca merak ettirendir,birlikte gülünen,birlikte hüzünlenilendir.uzaklarda da olsa aslında yakın olandır.herşey bir tuğba özay esprisiyle başlamıştı.iyi ki başlamış.tam 10 yıl oldu.nice 10 yıllara kardeşim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar