gözümde psikolojik bir hastalık olan taciz nasıl çözülür bilemiyorum ama tacizcilere her zaman acıyarak bakmışımdır. hastalara hep acırım fakat kimse kimsenin namusuna göz dikemez. diken hak ettiğini bulur.
devamını gör...
bir kadın açık da giyinse bu kız gibi kapalı da giyinse, şehir magandaları için pek fark etmiyormuş. başı açık olsa " hak etti ne işi vardı" diyenler tekrar tekrar izlesin. damacana ve cansız mankene tecavüz edenlerin olduğu bir ülkede giyimden önce sapık zihniyetin örtünmesi lazım. bir tane insan o kıza yardım etmemiş. adalet bile sapıktan yana.
devamını gör...
muhtemelen karısı da tesettürlü olan, kendisi de sorsan elhamdülillah müslüman olan bir yavşağın üzerinden espri yapmaktır.
devamını gör...


linkini paylaştığım video da geçen hadise. tacize uğrayınca ne yapacağını bilmeden öylece kala kalıyor yolun ortasında ve bayılıyor. yakalanan tacizci sapık serbest bırakılmış. taciz edilen kadının kılık,kıyafetinin bir öneminin olmadığını bir kez daha anlamış olduk.
devamını gör...
eğer yolda yürüyen genç kadın kazara etek falan giyseydi azımsanmayacak bir kesim tarafından 'o da etek giymeseydi, hak etmiştir' diye savunulacak olan ittir.
devamını gör...
ne küfürlerim var şuan buraya yazamadığım o değil ellenen kişi buradan birinin bacısı da olabilirdi anlamıştır inşallah namusun basit bir şey olmadığını ayrıca bu ülkede taciz denilen şey normal değilse hala bir umut var demektir. dünyanın bir çok ülkesin de bu tarz tacizler normal çünkü.
devamını gör...
iğrenç bir taciz girişiminin başrol oyuncusudur. bir haberle gündeme gelmiş ama maalesef ülkemizde sayıları milyonlarla ifade edilir bu hayvanların. nesli kolay kolay tükenmez yani.

liverpool taraftarını haklı çıkarıyor bu gibi soysuzlar, you will never walk alone!
devamını gör...
it deyince it sandım ama her ne kadar "insan" olmasalarda insandır ve bizce tacizciler hadım edilmeli tecavüzcüler idam edilmelidir yoksa bunlar böyle ceza almadan her gün yüzbinlerce taciz olayı gerçekleştiriyorlar zaten.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar