youtube

#özgürler 

sloganı broadcast yourself yani kendini yayınla olan video paylaşım sitesi.ayrıca bu sitede her türlü ünlü şahıs hakkında hakaret bulabilirsiniz.
devamını gör...
yutub diye okunan video sitesi.
bilinenin aksine yutub'u kapatan hükümet değil, yasama'dan* ayrı olan *** yargıdır. kapatılma sebebi de gazi mustafa kemal'e hakaretler edilen videolar değil, yargı mensuplarının video halinde siteye düşen ses kayıtlarıdır.

hay sizi çölde yutup ayıları kovalasın emi.
devamını gör...
teknolojiden net ortamıyla pek alakası olmayan insanların özellikle bayanların
kadın programlarında çıkıp kaynım beni süzdü, sütçü sütü koyarken göz kırptı, muhtar iki de bi ikametgah belgesi getiriyor
gibi kendilerini tatmin etme çalışmalarını, yeni yetmelerin video ekleyerek yaptığı portal
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti yargısının ne kadar abidik gubidik işlerle meşgul olduğunu bir kez daha görmemize neden olan sitedir. şimdi sorarım youtube i yasaklayan zihniyete. ülkede bütün yolsuzluları bitirdinizde, tek youtubemi kaldı? atatürk e hakaret ve pkk nedeni ile kapandığı söyleniyor. ama pkk sempatizanları ve baş atatürk düşmanları mecliste be gülüm. hadi onları da yasaklasanıza! bu milletin internet hakkını neden engelliyorsunuz. zaten dünyanın en pahalı ama en kıytırık internetini kullanıyoruz. bari onu olsun rahat bırakın. dünyaya da rezil etmeyide bir an önce bırakın türk milletini. sizin bu ilkel yasaklarınız dünyanın hiçbir yerinde yok. artık değiştirmeniz dileği ile o eskimiş kafalarınızı.
devamını gör...
dünyanın dört bir yanından insanların paylaştığı videlor ve video altı yorumlarıyla iyi vakit geçirmek için kullanılan internet sitesidir. ayrıca şu linkteki programı indirip kurduğunuz zaman rahatça girebiliyorsunuz bu siteye. linkteki programla bütün yasaklı sitelere de girebilirsiniz, benden söylemesi.

ahanda link; saldırın!

http://rapidshare.com/files...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar