ypg fırat'ı geçecek sen de mal mal bakacaksın

ahmet davutoğlu ypg'yi iki kere vurduk açıklaması yapmıştı. bu açıklamaya karşılık selahattin demirtaş'ın yaptığı açıklama şöyle;

biz ypg'yi iki defa vurduk diyor. fırat'ın diğer yakasına geçerse vururuz diyorlar. pyd'ye çıkmış terör örgütü diyorsunuz. yok fırat'ın diğer yakasına geçemezmiş. geçecek davutoğlu. bak ypg fırat'ın ötesine geçecek ve sen de suyun bu tarafından mal mal bakacaksın"
devamını gör...
ülkenin başbakanına pkk'nın düz ova temsilcisinin hakareti.

bunlara bu cesareti verenler yine bu sözün muhatapları. ne gerek vardı pkk'yı muhatap alacak elini güçlendirecek. zamanında demir yumruğu kafalarına geçirmek varken ne gerek vardı aynı masaya oturmaya. apo itine methiyeler düzmeye. her fırsatta pkk kürt temsilcisi değildir deyipte, tam aksi gibi davranmaya.

işte böyle yavşarlar, böyle kendilerini bir şey sanarlar bu hainler. çünkü eskiden arkasında halk yoktu, anlamsız icraatler sayesinde artık halkında büyük bir kesimini arkasına aldılar.

elbette hesabı sorulacak bunların hem cesareti verenlerin hem de bu hainlerin.
devamını gör...
bir zamanlar içimizdeki ypg'lilerin alkış tuttuğu söz. şimdi de ağızlarında geveleye geveleye türkiye'nin savaş çıkardığını söylüyorlar. terörle mücadeleyi savaş olarak nitelendiriyor bu içimizdeki ypg'liler... ekürileri selo'yla birlikte türk ordusunun sanlı hareketını mal mal bakarak kendileri izler artık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar