ysk'nın kapatılması

memleketimiz için hayırlı olacaktır. son seçim sürecini ellerini yüzüne bulaştırdılar. halk vicdanında tarafsızlığı kalmadı. istanbul'da günlerdir bir sonuç açıklayamadılar. her türlü ali cengiz oyunlarına eyvallah ettiler. en son maltepe'de kendilerine bağlı ilçe seçim kurulu bile kendi kararlarını hiçe sayarak tekrar sayılan oyların sayımını iptal etti ve 3 kere 2 kurul tarafından sayılmasına hükmetti. ülke ne kadar enerji kaybetti, seçimlere leke bulaştı dünyaya her zamanki gibi rezil olduk.

ysk kapatılmalıdır. bunun yerine devlet bahçeli ön eleme yaparak kimin aday olup olamayacağına karar vermeli, en az kaç oyla başkan olunacağı konusunda sayın ümmetin reisinin lafına bakılmalı ve nihai kararı akp mkyk vermelidir. en adil ve tarafsız seçim süreci sanırım bu olacaktır.
devamını gör...
oldukça haklı bir istektir. yerine büyük türk siyaset duayeni, memleketin en mükemmel hocası, muhterem temel karamollaoğlu efendi hazretleri karar mekanizması olmalıdır. zira partisindekiler yaptığı her türlü saçmalığa arka çıkmaya devam ediyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar