baya kötü. sunucu surat ifadesi ile duygularını ele vermiş.

yunan televizyonu blue sky'da türk askeri gücüne yönelik yapılan programda tanıtılan türk yapımı şahi 209 elektromanyetik topun tanıtımı sırasında yunan sunucunun suratı düştü.

haber
devamını gör...
hükümet size kaç para maaş bağlıyorsa söz 100 tl fazlasını vereceğim bırakın bu sözlüğü, evden televizyonu atalı 10 sene oldu şimdi de burada buluyorlar bizi bu goebbels mahsulleri .
devamını gör...
şimdi eğri oturup doğru konuşmak lazım. herhangi bi insanın 10 saniyelik videosundan 125 tane haber başlığı için fotoğraf karesi çıkar. hani bu tarz karelere göre merkel'in tayyip'in kırığı falan olması lazım. ucuz ve zorlama haberciliğe kurban gitmiş surat ifadesidir.
devamını gör...
bundan çok değil 2 sene önce köpekleşmiş medyada yunan batıyor, adaları satacak diye ahkam kesenler şimdi hep bir ağızdan kriz yok, abd bize düşman lafları ediyor. o batıyor dedikleri yunanistan da türkiye nin dibindeki "kayacıkları" işgal etmiş durumda.

yüksek doz popülizm ve hamasetten geberecek millet yakında.
devamını gör...
öncelikle belirteyim haberin videosu da mevcut. yunanca bilmiyorum ama sanki adam kendi hükümetine kızıyormuş gibi anlatıyordu, bak adamlar neler yapıyor gibisinden.

ben savunma sanayi gelişmelerini yakından takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim: savunma sanayinde çok iyi noktadayız. ülkede kötü giden şeyler hepimiz için ama iyi giden şeyler de hepimiz için. gidip som fuzesi, anka, ejder alacak halimiz yok fakat bunların yararlarını asker bilir, polis bilir.

bazen hükümetin hiçbir şeyini eleştirmeyenlere kızanlara hak veriyorum; sonra da görüyorum ki bazıları da hiçbir şeyini beğenmiyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar