medeniyet ve askeri kabiliyettir. kimse istanbul kadar nüfusu olan, bağımsızlığını daha yeni ilan etmiş bir devletten bursa'yı, aydın'ı, izmir'i, eskişehir'i işgal edip ankara'nın kapılarına kadar dayanmasını beklemez. hemde bütün yollar, lojistik, insan kaynakları ve tahkimat aleyhinde olmasına rağmen.
devamını gör...
alkol tüketimi. adamlar “en kral içici benim 2 tane 70 lik devirdim üstüne 5 bira cila yaptım “ diyen türk’e ,müsait bir tarafıyla gülüyor.

adamlar en baba türk içicinin içtiğini kulağına damla diye damlatıyor.

bir dükkana müşteri olarak ilk gittiğinde sabahın körü bile olsa hemen bir kadeh şarap ikram ediyorlar. içici bir türksen zaten 3 dükkan dolaşsan oldun pert. ama adamlar öyle mi? askeriyenin kantininde bile alkol satıyorlar.

bundan sonra bana hiç bir türk “ ben şöyle içiciyim böyle içiciyim “ diye gelmesin. hepiniz yunan’ın yanında ezik bir alkoliksiniz.
devamını gör...
çakıltaşı sesi eşliğinde buz gibi uzo, yeşil zeytin, ahtapot, akşam serininden mütevellit bir kompozisyonu başaramaz bizimkiler...
devamını gör...
yunan milli futbol takımı avrupa şampiyonu oldu, türk milli takımı turnuvaya gitmekte bile zorlanıyor.
devamını gör...
bizden daha tembel olmaları. bunlar batırıyor avrupa birliği para yardımı yapıyor. avrupa' nın şımarık çocuğudur yunanistan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar