yunus ep

sound’u ve alt yapısı ile sago reis bizi eskilere mi götürecek diye düşündüren 17 saniyelik bir teaser. merakla bekliyoruz,dinlerken “yine yapmış” demek istiyoruz.
devamını gör...
5 parça olarak yayınlanmış. sırasıyla: pankart, zamanla, küreksiz kayıklar, korsan, saklama bulurlar.sıraya göre de uzunlulları artıyor şarkıların. keyifli dinlemeler..
devamını gör...
sagopa kajmer anlaşılan bpg romantiklerinin sesini duymuş olacak ki alın ulan köpekler demiş. bana eski şarkıların alt yapılarını kullanmış gibi geldi ama bilemedim.
devamını gör...
ilk dinlemenin üstüne gelip yorum yapayım dedim. güzel olmuş. eski tadı veriyor, tam olarak eskisi gibi değil ama güzel. sadece eski sözleri daha anlamlı, daha vurucuydu. biraz normalleşme sürecine girmiş gibi o açıdan. onun haricinde sorun yok, güzel.
devamını gör...
beğenmek için tüm sagopacı benliğimi ortaya koydum ama maalesef olmadı.
asla kötü değil, bugünün sözde rapine kafa atar ama mevzu sagopa olunca, ek olarak eskiye de göz kırpıyor olunca en iyisini bekliyoruz.
devamını gör...
(bkz: (#6902055) ) yani bir bakınız ne kadar artı alabilirse o kadar artilanmis ama ben kim köpeksem nasıl da optimist duygularla işte yazarım falan demişim. O ortamda en fazla trendyolda en kötü evde giyerimlik kombinlerle dolu sepeti onaylayarak yine rızkımı çeşitli ınstagram influcer larina yediriyorumdur. ama olsun kendime de inanmış mıyım, hakkaten uyanamamiş miysam neyse artık.

ben öyle eski sagocu tayfadan değilim ,çalarsa dinlerim ,yoksa da aramamcılar grubu varsa beni de yazsinlar öylesi bir tanışıklık. ama abimiz gençken töbe tanrımalık bir esmerlik ile korkutucu geliyordu ( ama bu resmen şekilcilik, tü bana) saçı mi beyazlamış n'olmuşsa korkutucu değil artik.

5 şarkılık bı dünya vermiş bize ,gayet de başarılı buldum ben. sürekli favori parçam değişiyor ama bir (bkz: pankart) gerçeği var. İşte iki numara bi zamanla oluyor bı küreksiz kayıklar . Şimdi böyle deyince korsan ve saklama bulurlar a da haksızlık olmuş gibi ama hepsi benim bebeklerim. yürüme yolunda kafa açıcı muhabbetler vadediyor albüm, böyle tartışa tartışa 10 bin adım garanti.
devamını gör...
eski sagoyu animsattigi icin begendigim album. eskimeyen sarkilarinin tinilarina sahip, sozler tekrara dusmus olsa da sanki sene bana 2007-2008. her sarkisi bir ic cekis. hep beraber...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar