yurdum erkeğinin hayalindeki eş modeli

yemek yapmayı iyi bilecek, aldatıldığı zaman hoş görecek ama kendi aldatmayacak, çocuklarına iyi bir ana olacak, fazla masraflı olmayacak, kaynanası ne derse eyvallah diyecek, daha önce hiç bir erkekle geçmişi olmayacak ama epey bir geçmişi olan erkeği olduğu gibi kabul edecek, eli işte gözü oynaşta olmayacak, çok güzel olacak, dindar olacak falan filan...
devamını gör...
bağırılınca susacak
hakkı yenince susacak
dayak yiyecek susacak
küçümsenecek susacak
mutlu edilince hadi az konuşsun ama eninde sonunda susacak
erkeğin ailesinin yanında susacak
kendi ailesinin yanında susacak
çocuklara kızılırken baba konuşuyorsa susacak
kısacası susacak... ha bir de yemek yapacak, geçmişi olmayacak

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)*
devamını gör...
ekstra ilgi ve sevgi göstermek zorunda kalmayacak.
dırdırla yakından uzaktan işi olmayacak.
oto çöpe küsmeyecek, eski defterleri açıp açıp olay çıkarmayacak.
o kıskanmayacak, kıskansa da öyle abartmayacak.
özetle, aklı başında, beklentisi olmayan veya minimal olan, kendi halinde, kendi kendine mutlu olabilen kendisine bulaşmayan birisi.
* *
devamını gör...
hamarat, temiz, on parmağında on marifet olan ve bir de üç maymunu iyi oynayabilen bir modeldir herhalde. hizmet edecek ama asla hak talep etmeyecektir, iş yapacak ama asla yoruldum demeyecektir, kaynanaya sınırsız saygı duyacak ve öf bile demeyecektir, dayak yiyecek okşandım diyecektir, kan kussa kızılcık şerbeti içtim diyecektir, kocası bıçaklasa sırtında bıçakla dolma yapmasını bilecektir, bir de ne olursa olsun güzel kalacak bir kadın olmalıdır. bence yurdum erkeğinin büyük bir kısmının gönlünden geçen eş böyledir *. bir de çizgi filmlerdeki gibi defalarca apartmanın tepesinden atınca her seferinde tekrar kalksa tam süper olacak ama yok işte tek canı var garibin.
devamını gör...
tokadı çarptığında tarık akan'dan tokat yiyen selma güneri misali savrulası, bağırmadan çığırmadan tokat esnasında sağa sola kıvrılması gereken modeldir. hatta üst modelleri tokatı çarptığında yere çarpar tekrar hacı yatmaz misali doğrulur bir tokat imkanı daha verir.

*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar