yurtiçi kargo'yu basıp olay çıkaran kız

haklı kızdır.

kargocuların son zamanlardaki genel alışkanlığı böyle.

güya evde bulamamışlar diye yalan söyleyip sahtekarlık yapıyorlar genelde.
devamını gör...
ah yurtiçi kargo ah.
daha dün paket geldi.
paket yırtılmış kutu parçalanmış.
nerden nasıl atıp tuttularsa, üstüne ne koyup ezdilerse artık.
nolur bi ürünü de sağlam getirin. yeter artık.
bunlar yüzünden internetten alışveriş yapamaz hale geldim.
devamını gör...
ne yapsa haklı kızdır, haberim olsa ben de giderdim.
çarşamba günü ellerine ulaşan kargoyu perşembe dağıtıma çıkardılar ama mesai saatleri içinde bulunduğum yere yetişememişler o yüzden perşembe gelmedi. cuma dağıtıma hiç çıkarmadılar şimdi de araya hafta sonu girdi, çarşamba onlara ulaşan kargo bana en iyi ihtimalle pazartesi gelecek. mal bunlar mal!
devamını gör...
yapılan yanlışı meşrulaştırmayıp gereken firmaya haddini bildiren kızdır. helal olsundur. bir sonraki kargo ayağına kadar altın tepside güzel bir sunumla hazırlanarak getirilecektir.
devamını gör...
ne güzel yapmış dediğim kız. sadece bizim burdaki yurtiçi kargo böyle değilmiş bunu yapan demek ki bütün hepsi aynı. şikayet etsen de hala aynı bir de kendin gidiyorsun kargonu almaya gittiğiniz de kargonuzu bile bulamıyorlar oraya buraya atılıp geçiliyor .
devamını gör...
yurtiçi kargo şubesi eve uzak olmasaydı eğer ben olabilirdim. evdeki üç kişinin sayısı yeterli gelmemiş olup giriş kapısına evde bulunamadı kağıdı bırakan nadide kurumdur. gerçi sevgili hanımkızımız direk çağrı merkezlerini arayıp salon kadını modunu kenara bırakıp gerekli konuşmayı yaparsan herşey yolunda gidiyor. her yanlış haraketlerinde bıkmadan usanmadan arayabileceğim her yeri aradım şimdi bana karşı kuzu gibiler. siparişim anında eve kadar geliyor.
devamını gör...
her kimse gayet haklıdır. 2. vakayı da ben yapabilirim. bir olur iki olur la elemanları her geldiğinde laf atıyor. ah şu kameralar ses ve görüntü kaydı almasa.
ama sen duuur seni bulacam oğlum. şubeni basacam senin.
devamını gör...
haklı gerekçeleri olduğuna inadığım olduğum kızdır. kargo basmasam da telefonda epey seviyeli serzenişte bulunduğum olmuştur. hepsin de haklı olan tabi ki bendim. insan gibi söyleyince anlamıyor arkadaşlar.

hele bir sabah telefonuma gelen “ olumsuz hava koşulları yüzünden kargonuz adresinize teslim edilememiştir. şubeden alınız mesajı” yokmu hala hatırladıkça sinirlenirim. doğal afet oldu zannetim koştum baktım yağmur bile yoktu. neyse zafer benimdir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar