yurtiçi kargo

suana kadarki teslimatlarında sağŸlam mal kalma oranı %17 olan firma.adamlar terminatör gibi seresizim; ne cd dayanıyor, ne frizbi, ne maket helikopter, ne adsl modem.ulan halde karpuz sallayanlar bile daha çok özen gösteriyorlar.çalışŸanlarına nasıl bir muamaele yapıyorsa artık herfiler hırslarını kolileri tekmeleyerek çıkarıyor sanki.

ne kadar ekmek o kadar kofte heralde en ucuz olduklarından butun e-ticaret siteleride bunları kullanıyor.
devamını gör...
doğudan batıya, güneyden kuzeye, taşımacılığın adı, arada bir kırıp dökmeler olsa da sigorta şirketleri sağolsun mealindeki tebessüm.
devamını gör...
iş başvurusunda bütün aşamaları geçen fakat hatta yarın işe başla denilen arkadaşıma kapıdan çıkarken sorulan "pardon siz namaz kılıyor musunuz?" soruna "evet" dediği için arkadaşımı işe almaktan son anda vazgeçen kargo şirketidir.
devamını gör...
3 kat köpüğe sardığım, etrafını kağıtlarla sıkıştırdığım koli harikasının, içindeki oyuncak bebeğin* çalışmaz hale getirildiği kargo firmasıdır.
devamını gör...
gittigidiyor ile %35 indirimli kargo gönderilebilmektedir. indirimli kargonun sigorta kapsamı dışında kaldığını unutmamak gerekir.
devamını gör...
az önce bir çalışanı ile aramızda şöyle bir telefon konuşması geçti:

eşim(meseleyi çözdükten sonra): teşekkür ederim, kolay gelsin.
kargo çalışanı: tamam hadi görüşürüz.

oruçlu herhalde yazık.*
devamını gör...
sorun yaşayanlar olabilir, doğrudur.

şahsım adına ben istanbul/unkapanı ve ankaça keçiören'de kendisini kullanırken bir sıkıntıya rastlamadım. kendilerinden memnun kaldım.
devamını gör...
sözünde durmayan kargo.

verdiğim kargoyu 2 gün taahhüt etmesine rağmen 8 günde götürdükten sonra üstüne küfreder gibi mesaj atmış şimdi, söz verdiğimiz gibi zamanında teslim ettik diye.
devamını gör...
orhanlıda bir şubeleri var. mng ile yan yana. akşam iş çıkışı kargo bırakmak için gittim 18:30'dan sonra kargo almadıklarını söylediler. hemen yandaki mng'ye gittim verdim aldılar. işte böyle müşteri düşmanı bir kargo şirketidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar