yusuf yazıcı

inanılmaz bir potansiyel barındıran oyuncu. hatta potansiyelini de sahaya sunuyor.

az evvel alaves e çok şık bir plase golü attı. uzun zamandır bu kadar iyi bir orta saha oyuncusu yetiştirememiştik.
devamını gör...
şu ana kadar başlığı açılmaması büyük ayıp. yuh yani.
müthiş bir yetenek.
roma'nin seneye 20 milyon euro bedelle transfer edeceğini bekliyorum.
devamını gör...
büyük umutlar bağlanan ama beklenileni asla veremeyecek genç yetenek. tamam belli bi seviyeye gelebilir ama asla büyük i yıldız olamaz.
devamını gör...
ispanyaya gitmesi kendisi ve ülke futbolu adına iyi olacaktır. oynadığı futbol üst seviye. ama türk liginde oynatmamaya yönelik anlayış kendisi için iyi değil.
devamını gör...
sen vaktinden çok sonra gelen
sevdalı bir yağmur gibisin
çisil çisil gözlerimden

sen çıldırmış şairlerin
titreyen mısralarında
bahsettiği o perisin

an itibariyle trabzonspor'da olduğuna hem üzülüp hem sevinen naçizane bir kulum. trabzonspor taraftarı olduğum için mutlu, ama bu çocuk bu takıma çok fazla diyip kariyerinin heba olmaması için yanıp tutuştuğum için mutsuzum. o sol ayağıyla attığı kremalı pasta edasındaki şutları yok mu! beni benden alıyor arkadaş...
devamını gör...
beşiktaş ligi zirvede bitirirse veya şampiyonlar ligi'nde gruplara kalırsa, istanbul'a gelmesi mantıklı bir hareket olur. bilhassa gelecek sezon quaresma, atiba, love gibi isimlerle yolların ayrılması ve negredo, babel, adriano, lens, tosiç gibi isimlerin transfer olması gündemdeyken siyah-beyazlı ekibin oluşturacağı genç jenerasyonda kendisine mutlaka yer bulur ve avrupa areneasında vitrine çıktıktan sonra ver elini la liga, veya premier lig, olmadı bundes liga...

tabii trabzon sağlam bir para veya takas isteyecektir. şöyle bir formül uzak değil, nitekim geçtiğimiz devre arasında da konuşuluyordu:
pektemek+töre+love+tolgay+tosiç+10 milyon euro
yusuf+abdülkadir+okay
devamını gör...
trabzonspor'un yetenekli ortasaha oyuncusu. yeni sezona başlamadan evvel kendisi için birçok kulübün teklif yaptığı konuşuluyor. trabzonspor mali olarak zor durumda, oyuncu satışları ile gelecek sıcak paraya ihtiyacı var. ancak çıkan haberlere göre teklifler az bulunduğu için reddediliyor. yapılması gereken akılcı davranıp makul bir bedelle oyuncuyu satıp ekonomik olarak ferahlamak ve yusuf yazıcı'nın önünü açmaktır. bence fransa yerinde bir tercih olacaktır kendisi için.
devamını gör...
biraz yavaş bir uşak. yavaş düşünüyor ayrıca. fransa'da futbol kalitesi biraz düşük ama oyun hızlı oynanıyor. ya batar ya çıkar durumu.

trabzon'da kalsın, şampiyonluktan sonra gitsin.
devamını gör...
avrupa'da bir kulübe gidecekse ederi en fazla 10 milyon eurodur. ki özelliklerine bakılırsa o parayı da veren olmaz. 5-6 civarı belki. zira avrupalılar , türk oyuncusunda her zaman bir kaç risk faktörünü ciddiye alıyor. disipline olamaması , uyum sağlayamaması gibi riskler. bu yüzden zaten cenk tosun haricinde 10 milyon euro üstünde giden topçu da yok. anca araplara gider .
devamını gör...
sıradan, hafif hızlı, biraz da uzaktan şutları olan oyuncu. çok fazla abartılıyor. bir kere orta saha hele ki 10 numara oyuncu asla olamaz. bu arkadaşın kanat oynaması lazım. çünkü abdülkadir gibi ayağına top yapışan, ince gören, dar alanda etkili bir oyuncu değil. çok fazla top kaybediyor -ki milli maçta gördük. sağ açığa alışıp oynarsa, içe kat eden kanat forvet olabilir. solda oynayamaz çünkü orta açamıyor.
devamını gör...
yolcudur abbas, bağlasan durmaz.

t: yakın bi zamanda avrupa’ya transfer yapacak olan topçu. kulübüne takımdan ayrılmak istediğini iletmiş..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar