yusuf yazıcı

inanılmaz bir potansiyel barındıran oyuncu. hatta potansiyelini de sahaya sunuyor.

az evvel alaves e çok şık bir plase golü attı. uzun zamandır bu kadar iyi bir orta saha oyuncusu yetiştirememiştik.
devamını gör...
şu ana kadar başlığı açılmaması büyük ayıp. yuh yani.
müthiş bir yetenek.
roma'nin seneye 20 milyon euro bedelle transfer edeceğini bekliyorum.
devamını gör...
büyük umutlar bağlanan ama beklenileni asla veremeyecek genç yetenek. tamam belli bi seviyeye gelebilir ama asla büyük i yıldız olamaz.
devamını gör...
ispanyaya gitmesi kendisi ve ülke futbolu adına iyi olacaktır. oynadığı futbol üst seviye. ama türk liginde oynatmamaya yönelik anlayış kendisi için iyi değil.
devamını gör...
sen vaktinden çok sonra gelen
sevdalı bir yağmur gibisin
çisil çisil gözlerimden

sen çıldırmış şairlerin
titreyen mısralarında
bahsettiği o perisin

an itibariyle trabzonspor'da olduğuna hem üzülüp hem sevinen naçizane bir kulum. trabzonspor taraftarı olduğum için mutlu, ama bu çocuk bu takıma çok fazla diyip kariyerinin heba olmaması için yanıp tutuştuğum için mutsuzum. o sol ayağıyla attığı kremalı pasta edasındaki şutları yok mu! beni benden alıyor arkadaş...
devamını gör...
beşiktaş ligi zirvede bitirirse veya şampiyonlar ligi'nde gruplara kalırsa, istanbul'a gelmesi mantıklı bir hareket olur. bilhassa gelecek sezon quaresma, atiba, love gibi isimlerle yolların ayrılması ve negredo, babel, adriano, lens, tosiç gibi isimlerin transfer olması gündemdeyken siyah-beyazlı ekibin oluşturacağı genç jenerasyonda kendisine mutlaka yer bulur ve avrupa areneasında vitrine çıktıktan sonra ver elini la liga, veya premier lig, olmadı bundes liga...

tabii trabzon sağlam bir para veya takas isteyecektir. şöyle bir formül uzak değil, nitekim geçtiğimiz devre arasında da konuşuluyordu:
pektemek+töre+love+tolgay+tosiç+10 milyon euro
yusuf+abdülkadir+okay
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar