yuto nagatomo

#spor  #özgürler 

galatasaray'ın transferi için ilgilendiği ve an itibariyle istanbul'a gelmiş olan japon futbolcu.
lakin benim anlamadığım sol beke sol ayaklı birini isteyen teknik direktörün direktiflerine uygun olmayan sağ ayaklı birini getirmek nedendir?
neyse inşallah yine ''babamızın parası mı bize ne'' diyerekten paralar çarçur edilmemiştir. yoksa bunun harakirisi çok olur.
devamını gör...
galatasaray'a gelen sol bek. anladığım kadarıyla sol ayaklı mı sağ ayaklı mı olduğu hususunda büyük bir fikir ayrılığı var sosyal medyada. bir tarafım gelsin, lato'dan daha kötü olacak hâli yok ya, diyor. bir tarafım, iki yıldır doğru düzgün oynamamış, yaşı olmuş 31, diyor. hayırlısı olsun diyelim. en azından önümüzdeki altı ayı idare eder. fakat bu japonlar enteresan abiler. alışmaları, uyumları vs. sorunlu olabilir. hâsılı makul bir oyuncu tercihi gibi durmasa da ara transfer döneminde ancak bu kadar oluyor demekten başka çare yok gibi. inşallah sol kanatta güzel bildirmelerini, adam geçmelerini, çanakkale geçilmez tarzı defansını seyrederiz.
devamını gör...
japonya 'da forma satışına katkı sağlayabilirse ne ala!! yoksa bir inamoto faciası yaşamışken bu modelden futbol adına bir beklentim olmaz. hem japonların futbolcularında gurur da olmuyor. iyi oynamadığı maçtan sonra ne harakiri yapanı var ne şampiyon olamadığı takımda bileklerine kılıç saplayanı var.
devamını gör...
yanılmıyorsam inter'den en son kopardığımız oyuncu sneijder'di. onlar da bizden melo ve telles'i koparmıştı. 2000 kadrosundan da baya koparmışlardı malum. koparmaya dayalı bi ilişkimiz var inter'le. inşallah bu sefer de güzel koparmışızdır.
bu sol ayağın bu kadar bulunmaz bi şey olduğunu bilseydim bi şansımı denerdim futbolda.
devamını gör...
galatasarayda 55 numaralı formayı giyecek futbolcu.

lan olum manyak mısın sen, bi sorsaydın almadan önce. kimine göre sabri reyizin efsane formasıdır o , kimine göre de modern futbola tepki olarak doğmuş sabri'nin. tez vakitte değiş bence 56 olur 57 olur , sizin caponyadaki memleketin plakası yok mu o olur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar