yüzüklerin efendisi dizisinin çekilmesi

hayır daha ne yapabilirsin ki extended sürümünü izleyince 3 film toplam 12 saat sürüyor... hani kitabını en az iki kere okumuş biri olarak söyleyebilirim ki, extended olarak piyasaya sürülen filmler kitapta bahsi geçen bütün sayfaları içeriyor.

he senaryo ekibinin başına bir türk, yönetmeni de bir türk yaparsanız eyvallah...
devamını gör...
şol cennetin ırmakları akar eru deyu deyu,
çıkmış ayrık vadi bülbülleri öter eru deyu deyu.


yüzüklerin nasıl yapıldığına dair güzel bir dizi olur. casting bu şekilde olursa izlerim.
devamını gör...
gerçekleşirse orta dünya karışır.
r.r.martin'in kopya çektiği* kişi j.r.r.tolkien ve yüzüklerin efendisi serisi... eğer got bu kadar meşhur olduysa onun babası olan bu eser daha başarılı olmalı mantıken.
ancak senaryo, oyuncular, çekim kalitesi, prodüksiyon gibi bir sürü başka faktörler de var.
kıymetlimisss çekilsin de izleyelim, sonra yine yazarız.
devamını gör...
amazon'un patronu jeff bezos'un duyurmasıyla resmileşti. ortaya ne çıkacak hala bilmiyoruz ama dualarımızın bir kısmı kabul oldu. yüzük kardeşliğini değil öncesini anlatacakmış, ama ne kadar öncesi, hobbit mi, silmarillion mu yoksa tamamen başka bir hikaye mi bekleyip görecez.
devamını gör...
aragorn'un ailesi ve gençliğinden başlayacak diyorlardı. şimdi ise ikinci çağda, sauronun güç yüzüklerini yaptığı dönemden başlayacak diyorlar. sauronu elf sıfatıyla göreceğiz o zaman.
devamını gör...
film serisiyle aynı tadı verir mi bilinmez ama dizi açlığı çektiğim şu dönemde ilaç gibi gelecek. umarım hayal kırıklığına uğratmaz. sabırsızlıkla bekliyorum.
devamını gör...
pek hayırlı bir iş değildir.

oyuncuları açıklanmış ve siyahi oyuncular var listede. orc rolünde değillerse zenci elf veya numenorlu insanlar görürsek kusura bakmayın ama söverim. inanın acımam söverim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar