#ilişkiler  #özgürler 

"benim için ne yaptın?"

bu sorunun sorulması yerine küfür tercih edilebilir. çünkü küfürde en azından levyeyle ağzına gözüne şekil verebilirsiniz ama böyle soru gelince deli oluyor insan.
devamını gör...
10 sene önce bir kamu kurumunda şantiye şefi olarak görev yapan biri iş toplantılarından birinde etrafında topladığı yaklaşık 20 civarında mühendise şöyle bir konuşma yapar.

" bakın beyler görüyorum ki şirketin size verdiği araçları kendi özel işlerinizde kullanıyorsunuz , sizi defalarca bu konuda uyarmama rağmen siz hâlâ bu yanlışta ısrar ediyorsunuz. ben buranın baş mühendisiyim yani baş p..zvengiyim sizler de benim o..ospularımsınız ve ben ne dersem o olur anlaşıldı mı."


aga ben bunun üstüne küfür de tanımam küfür etkisi yaratan söz de tanımam.
devamını gör...
bana bir arkadaşım daha doğrusu eski arkadaşım hamile karısının yanında pkk'lı mısın sen dedi. normalde kolay sinirlenen bir yapıda değilim ama az daha sen ne diyorsun diye adama dalıyordum. karısı renkten renge girdi, gerildi, üzüldü. içimden dedim şimdi biz burada kafa göz girsek birbirimize ve bu kız çocuğu düşürse ben kendimi bir ömür affetmem.

bir insan iş yerinde sorun yaşamış olabilir. eşiyle problemi olabilir. baba olacak olmanın stresini taşıyor olabilir vs. herkesin hayatında kendine göre dertleri var.

ben başkalarının önünde kimseye hele de misafire bağırarak hakaret etmem. sen de pkk'lısın o zaman deyip sözümde ısrar etmem.

hani bırak pkk'yı, ne kürdüm ne kürtçüyüm. kürtçülük yapılmasına da ayar olurum. pkk'lıları da öyle etkin pişmanlık yapalım dağdan insinler habura ayağına hakim savcı yollayıp çözüm süreci adına affedelimci hükümet kafasında değilim. [ hükümet olay olduğu sırada megri megri kürt bayrağı önünde türkü okuyordu]

işte küstüm konuşmuyorum. işim olmaz.

meraklısına not : çocuk doğdu. görmeye gitmedim. maşallah çok da tatlı. instagramda gördüm.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar