zalgiris kaunas

avrupoa basketbolunda en çok sevdiğim takımlardan birisi. hatta ve hatta türk takımlarını saymazsam, en çok sevdiğim takım. bu sezon yurolig'de son haftaya hala playoff yapabilecek şekilde gelmeleri bile büyük başarıdır. gerçi geçen sene final four bile yapmışlardı ama o takımı parça pinçik etmişlerdi. obradoviç'in veliahtı olarak baktığım efsane gardlardan birisi olan jasikevicıus abimizin önderliğinde, bende muazzam bir etki bıraktıkları kesin. umarım bu gece oynayacakları maçta deplasmanda real madrid'i yenerler ve en kötü 8. sıradan playoff yaparlar.
devamını gör...
(bkz: #6578238) nolu entryimde ki duamın kabul olması sonucu, 2018-2019 yurolig sezonunda playofflara 8. sıradan kalmayı başarmış basketbol takımıdır. ekran karşısında beni çok mutlu etmiş takımdır. real madrid gibi son şampiyonu yenmeleri ise ayrıca mutluluk vericidir. son sekiz maçlarında 7 galibiyet alarak, haklı bir playoff yapmışlardır. hocalarına geleceğin obradovic'i gözüyle bakıyorum iki yıldan beridir. şimdi obradovic'in takımı temsilcimiz fenerbahçe beko ile karşılaşacaklar final four için. bence playoff biletini geçen hafta deplasmanda olympiakos'u yenerek elde etmişlerdi.
devamını gör...
mucizevi bir şekilde fenerbahçe beko takımını geriden gelerek yendikten sonraki oynadığı 5 yurolig maçını kaybetmiş takımdır. casikeviçyus reis hayırdır sen yahu?
devamını gör...
son 6 yurolig maçında 4 galibiyet alarak, play off mücadelesinde benide hafife almayın olum diyen litvanya takımı. basketbol yatırımlarını kendi takımlarından ziyade, ülkenin milli takımı nezdinde yaptığına inandığım ve oldukça taktir ettiğim takım. bakalım mucizevi bir şekilde art arda 7-8 maç kaybettikten sonra tekrardan çıkışa geçmeleri sonrası playoff yapabilecekler mi? ilgiyle takip etmekteyim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar