zaman çarkı

popüler olan çerez bir kitap. sonsuz yaşamın iyi mi yoksa kötü mü bir şey olduğunu, biri sonsuz yaşama sahip olsaydı ve bu dünya tarafından bilinseydi neler olacağını, sonsuz yaşama sahip kişinin etrafındaki ölümlülerin psikolojisini, sevdiği kadının ölümsüz olduğunu, hiç yaşlanmayacağını bilen bir adamın intiharını anlatıyor.

bana göre sil baştan'dan iyi kayboluş'tan biraz daha düşük olmuş.
devamını gör...
dizisi çekilen fantastik seri,

zaman çarkı’nın dizi olacağı yönündeki ilk haberler 2017 yılının sonundan itibaren konuşulmaya başlandı zira yazar robert jordan’ın eşi, editörü ve vefatının ardından mülkiyet sahibi harriet mcdougal ile ilk temaslar bu dönemde kuruldu, netflix dahil farklı stüdyolar ile görüşüldüğü söylentileri yayıldı. takip eden aylarda bu görüşmeler ilk ağızdan teyit edildi ve resmiyet kazandı, amazon stüdyoları tarafından dizi projesine yeşil ışık yakılmıştı. üstelik amazon’un bu projede sony ile ortak çalışacağı, yani bir ortak yapım olacağı da açıklandı. http://zamancarki.net/zaman...

son olarak geçtiğimiz günlerde rosamund pike, moiraine damodred olarak diziye katıldı.

eğer kotarabilirlerse game of thrones'u geçer çünkü kurgusu ve derinliği daha fazla, belirli bir hayran kitlesi de var ancak bir başka shannara chronicles faciası daha da yaşanabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar