2. (Tematik)
yanlış başlıktır.
en çok okunan değil en çok satılan ; hatta en çok satılan değil en çok sattırılan gazete olmasından ötürü kaynaklanır bu durum.
devamını gör...
5. (Tematik)
yıllardır kendisini eleştirenlerin karşısına bir gazete çıkaramamasından kaynaklı durum. rakip olma edasındaki yeni şafak akit gazeteleri yerlerde sürünüyor.

Allah aşkına çıkarın bir gazete karşısına siz de abone olun abone yapın kaçı bulabileceksiniz görelim buyrun hodri meydan...
devamını gör...
7. (Tematik)
yanlış tespit.en çok okunan değil en çok satılan ve son yıllarda ise ücretsiz dağıtılan gazetedir.
devamını gör...
10. (Tematik)
3 eylül 2015 gazete tirajları:

1 zaman gazetesi 634.851
2 hürriyet gazetesi 347.956
3 sözcü gazetesi 343.434
4 posta gazetesi 330.027
5 sabah gazetesi 307.864
6 habertürk gazetesi 161.222
7 türkiye gazetesi 150.750
8 p.fotomaç gazetesi 147.493
9 milliyet gazetesi 143.124
10 fanatik gazetesi 125.060
11 takvim gazetesi 118.875
12 bugün gazetesi 117.142
13 yenişafak gazetesi 108.146
14 akşam gazetesi 105.880
15 güneş gazetesi 104.531

zamanı yok sayarsak ilk 3 sıralama hürriyet, sözcü ve postadır. hadi tamam zaman sizin dediğiniz gibi olsun okunmasın zorla satılsın bu ilk 3 gazeteye ne diyeceksiniz.
devamını gör...
11. (Tematik)
sadece aylar içinde 1.000.000 üzerinde tirajdan 600.000 civarlarına gerilemesi, bundan bir kaç yıl sonra değil en çok okunan gazete olacak olması, "zaman" ın esamesinin bile okunmayacağını gösteriyor.

geçmiş olsun.
devamını gör...
13. (Tematik)
ablaların yıldırma politikasının başarısıdır. ben böyle inatçı, aynı ses tonu ve aynı yüz ifadesiyle, ısrarcılıkta sınırları zorlayan başka bir cemaat mensubu görmedim. abone mi olman gerekiyor, olacaksın. başka yol yok. zaman abonesi olmak, sızıntı dergisi okumak islam'ın kaçıncı şartı biri bana da anlatsın. yakında mülakat var, kesin sorarlar.
devamını gör...
14. (Tematik)
zaman gazetesi, sızıntısı dergisi (hala var mı bilmiyorum) okumak için değil de hizmet için abone olunan dergilerdir. bu durumu cemaatçilerin herkesten iyi bildiği açıktır. klasik davranışları inkar ve yalancılık olan grubun bu durumu kabul etmesi tabi ki beklenemez.

devamını gör...
15. (Tematik)
olmayan durumdur. zaman gazetesi asla en çok okunan ve en çok satılan gazete olmamıştır olamaz da. hala ciddi ciddi bu sayılara inananlar var ya gülüyorum.
devamını gör...
17. (Tematik)
şakirt sallamasıdır bu olsa olsa..sebeplerini de kendileri uydursunlar bize ne..bize göre satilik kalemlerle dolu bi gazete sadece ve ifade özgürlüğünün en çirkin yüzü..
devamını gör...
18. (Tematik)
kapitalist abd ve ingiltere'ye karşı olması,
siyonist israil'in ebedi düşmanı olması,
ülkedeki adam kayırmacı iğrenç zihniyete karşı olması,
dini kullanarak para cukkalamaya karşı olması,
asla ve asla duruma göre siyasi duruşlarını değişmeyecek olması,
darbecileri övenlere asla ve asla gazetenin cuma hutbesi kısımında yer ayırmayacak olması,
.
.
.

gibi sebeplerdir.
devamını gör...
20. (Tematik)
günlük bayi satış rakamlarına gore zaman gazetesinin star ve yeni şafagın gerisinde bir satıs rakamları mevcuttur.. buna gore baz alinmasi gerekendir.. gunluk sicak satıslar durumu ozetler.. abone olanlardan duyuyoruz bircogunda gazete geldigi gibi aprt girisinde duruyormus.. bilmiyorum yine de altan.. gercek sıcak satıs rakamları 10-20 bin arasında.. basligin ' x gazetenin cok okunan gazete yanılgısının sebepleri' olarak degismesi gerekiyor.. gugula gazetelerin gunluk bayi satısı rakamları yazarsaniz size gerekli bilgiyi verebilir..

edit:

onlayn,

1- hurriyet

gazete satış

1- posta
2- sözcü.

en cok okunan

cogito gazete..
devamını gör...
21. (Tematik)
(bkz: en çok okunan gazete)

aksi bile savunulamadığından bal gibi doğrudur. üzgünüm ama durum bu. zaman en çok okunan gazete değilse bana en çok okunan gazeteyi söyleyin. hangisi?
posta?
hürriyet?
yeni şafak?
akit?

soru basit. en çok okunan gazete hangisi?
zaman gazetesi'ni sevmiyorsunuz, anladık. en çok okunduğu savına karşıt fikriniz ne? en çok okunan gazete.

ha bir daha soruyorum, en çok okunan gazete hangisi?

hangi gazete en çok okunandır?
devamını gör...
22. (Tematik)
bir mevzuyu savunma şekillerine göre değerlendirirsin ya, onun ötesine gitmeyen konudur. sabaha kadar anlat dur. malumun ilanına yıllardır insanları inandıramıyorsan okunmuş okunmamış önemli mi ? yöntemler değişmedikçe 100 sene sonra da "zaman gazetesini sofra bezi olarak kullanan şakirt" tartışılacaktır.
devamını gör...
23. (Tematik)
okumaya en çok değer veren cemaatin gazetesiymiş.sen okuma dediğim cemaattir.okuyunca hain olunuyorsa okumayın..
devamını gör...
24. (Tematik)
okunmamasına, darbe üstüne darbe almasına rağmen bu kadar gazete basma masrafının altında kalkabildiğini gösteren ve bu yüzden arkasının kuvvetli olduğuna dair şüpheler uyandıran bir durum. bilmiyorum, bu gazetenin 25 bin tirajda olduğu zamanları bilen var mı? belki o sırada buradaki yazarların çoğu dünyada yoktu; belki de yeni yeni emekliyordu. tarih, seksenlerin sonuna yaklaşıyordu. 'müslüman bir gazete'nin bu kadar düşük bir tirajla yerlerde sürünmesine çocuk halimle bile içerlemiştim. bu yüzden önce 50 bin'i, sonrasında 80 bin'e ulaşmasını gördükçe sevindim. ikibin'li yılların başında artık 200 bin civarındaydı ve ben daha da mutluydum; bir de ben öğrenci bütçemle arada bir alarak destek vermeye çabalıyordum. artık ev arkadaşımın bu gazeteyi dağıtma işine bile sevinir olmuştu; ki bir iki kere kendisine eşlik ettim. abonelerinin adı mehmet akif ersoy olan, cahit zarifoğlu olan fedakar ve cefakar din kardeşlerimize gazete götürmek güzel işti doğrusu... derken çok şükür 600 bin'de gezindiğini gördüm, sonra 800 bin. müslümanlar aşka gelmişti; okuyor okuyor, okuyorlardı. zaman gazetesi'ne bir şekilde muhatap olmamış ev kalmamıştı. sonra 1 milyon. bingo!

arkada 1 milyon fare olduğunu gördüler veye sandılar. sonra kavaldan çıkan nameler değişmeye başladı. bu kadar insanı (fareyi) nereye götürüyorlardı; nereye dökeceklerdi; nasıl bir amaca yarayacaklardı?... üstelik kaval amerika'dan üfleniyordu... (hikaye henüz tam olarak sonlanmadı)
devamını gör...
25. (Tematik)
en çok okunan değil, en çok okunduğu zannedilsin diye çeşitli çalışmalar yapılan gazetedir. en çok okunuyor olmayı değil, en çok okunuyor olmanı gücünü ve itibarını istemektedirler. yoksa koliler ve balyalar dolusu gazetenin fetullah gülen grubuna ait eğitim kurumlarının depolarında ve boş sınıflarında olmasının başka ne açıklaması olabilir. bu sadece benim şahit olduğum durumlardan biri.
devamını gör...
27. (Tematik)
bir yerde en çok okunan gazete zamansa ordan öc alınma vakti gelmiştir. o değil de en çok okunan hürriyetse hakket geriye göçü başlatabiliriz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar