zararsız makyaj ürünü

satıcıların uydurduğu yalanın kuyruklusudur. hep organik zararsız diyorlar ama kimyasalın da dibine vuruyorlar. azıcık organik ve zararsızı varsa da fiyatları o kadar uçuk ki insanlar alamazsın diye yapılmış gibi.
devamını gör...
yok. en doğalı en iyisi bile olsa o ürünü yüzünden güzelce çıkarmazsan en en kötü sivilce çıkarıp iz ve kirlenme yapar.
devamını gör...
içerik bakımından aşağı yukarı pek çoğu aynı olduğu için cilde zararsız herhangi bir makyaj ürünü yok.

belki bazı cilt bakım ürünleri bahsi geçen mevzuda etkili olabilir. aşağıda linkini verdiğim site bu anlamda hassasiyet sahibi biri tarafından yönetiliyor ve bizzat üretimiyle de ilgileniyor.kullandığı tüm malzemeler organik ve helaldir.hani daha az zararla nasıl kotarırız diyoruz ya işte makyajdan ziyade cilt bakım ürünleri bu anlamda faydalı denilebilir.

https://instagram.com/beyru...
devamını gör...
(bkz: sürme)

bi dönem teyzemin tavsiyesiyle göze şifa niyetine yatmadan evvel sürüyordum. faydası oldu mu bilmiyorum ama zararını görmedim. zaten sünnet de bildiğim kadarıyla. tabii ben sabah siyah gözlerle uyanıp sonra yüzümü yıkayıp dışarı çıkıyodum. evden çıkmadan aylaylır çekip gece yatmadan silen bir kızın integrali gibi bi durum.
devamını gör...
faziadır bu arkadaşlar yok öyle bi şey unutun. hiçbir şeye zarar vermezse ahiretinize verir. vee en önemlisi bakım ürünü ile makyaj ürünü arasındaki farkı öğrenin artık.
*
devamını gör...
yüze - göze, ele - ayağa, saça - sakala sürülebilen hiçbir malzeme girmezdi eve. sadece su. birde misafirlere şekerden sonra dökülen kolonya.
anneme sordum birgün. baban onları almaya para vermez. ondanmış alınmayışı.
babama sordum birgün. sen derslerini yaptınmı. baktım iş matematikten kaç aldına gelecek hemen sıvıştım oradan.
bayramlarda bizim ev kalabalık olurdu. gündüz gelen - giden ağırlanır. geceleri maaile sohbet edilirdi. yine böyle bir gecede laf lafı açtı. iş kişisel bakım ürünü ve makyaj malzemesi almamaya geldi. babamın en küçük kızkardeşi, dedi ki; ağabeyim kremle, yağda biftek gibi kızardıda ondandır, alınmayışı.
babam kremi yüzüne sürer. tarlaya gider. kremli yüzle güneşin altında uyuyakalır. uyandığında...
mesele anl...
devamını gör...
yanaklarınızı çimdikleyin. dudaklarınızı ıssırın. azıcık fazla havuç yerseniz ten renginiz biraz pembeleşir. elma yiyin çinko tablet alın. saçınız ve teniniz daha parlak olsun. su için ve sigarayı bırakın.
devamını gör...
çevresinde herhangi bir ambalaj unsuru yer aldığı takdirde kendiliğinden çürüyen iddia-önerme-satış tekniği ya da her neyse.

bak canım zararsız olması için ciddi anlamda endüstriyel maddelerden ari olması lazım. kimyasal içermemesi lazım. e böyle bir şeyi senin dolabında 6 ay ya da 1 yıl muhafaza etmen söz konusu değil.
yüzüne yoğurt sür göz kapaklarına halka salatalık koy saçına da yumurta kırıp zeytinyağı ile sıva daha iyi bir şeyler yapmış olursun.
yeni nesil bir vegan ürün furyası da ufaktan başlamıştı şimdilerde başını alıp devam ediyor hadi bakalım hayırlısı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar