zayıflama yolları

günde 3 litre su içmek, akşam 6 dan sonra bişey yememek, zengin bir kahvaltı yapmak (gün içinde kahvaltıda alınan bütün kalori yakılıyor) ekmekten biraz kısmak birde sabah akşam 10 ar tane mekik çekilirse çok iyi kilo verilir.kalıcı kilo vermek için kasmamak lazıhttp://m.ne kadar sıkarsanız acısı o kadar çok çıkar.*
devamını gör...
aslında uzun amandır ütopyanın yolları gibi gözüken şey.. her şey beyinde biter derler ya..

hayır diyebilmek

ayrıca beyin obezitesine tutulanlara da birebir.. hantallaşmış bir beyinden kurtulmak için şimdi gözünü kapa ve düşün.. çok zor değil.. bisiklet sürmek gibi.. elbette yaralanacaksın.. her iyi şey bir bedele tekabül eder..
devamını gör...
hastalıklar da kilo verme sebebi olabilir zaman zaman.
ancak tarafımızdan tavsiye edilen bir yöntem değildir.
misalen;midesini üşütmüş kişi tez zamanda çare bulmazsa haftada 4 kiloya kadar verebilir.
devamını gör...
sabahları* bir bardak ılık suya 3-5 damla elma sirkesi..aç karna... yağları yaktığı söyleniyor.. ben deniyorum.. zayıflamaya faydası olmasa bile 3-5 damla sirke'nin kesin başka bişeye faydası vardır...*

devamını gör...
bir profesyonelle birlikte çalışarak bolca azim ve sabırdan geçiyor. kalan her şeyin geçici çözüm olduğunu kendi başına 25 kilo verip hepsini kısa sürede geri alan biri olarak garantisini verebilirim. diyet yapmayacaksınız, neyi ne kadar ne zaman yemeniz gerektiğini bileceksiniz. abarttığınızda yapmanız gerekenleri bileceksiniz. yaşam düzeniniz olacak yani. ilaçların, çayların tehlikesine girmiyorum bile. diyetisyenle birlikte şubatın 6'sında başlattık süreci. şu ana kadar 7-7.5 kilo verdim. hem de neredeyse hiç uymamama ve arada bazı kontrollerde kilo almış çıkmama rağmen. spor salonuna kaydolmama izin vermedi mesela erken diye. 3 ana 3 ara normalde de yemediğim için 2 ana 2 ara besleniyorum. yetiyor da. sevdiğim şeylerden oluşuyor listem. bir de asla yasaklamayın bir şeyi cezbediyor. gece uykusundan kalkıp kola içip tekrar uyuyan bi kola bağımlısıydım. haftada 2 bardak içebilirsin yasaklarsam daha çok içmek isteyeceksin dedi. o 2 bardağı bile içmedim.

şu son 1 senedir rabbim beni "her çıkışın bir inişi var" ekolüne dahil ettiğinden hayatım berbattı. kendime saygımın olmadığı, bir şeylerin hıncını kendimden aldığımdan dolayı çok kötü beslenmeye başlamıştım. güne 9da başlayıp ilk öğünümü öğlen 3 4 gibi çiğköfte yiyerek açılışı yapıyodum, gece 1 büyük boy cips 1 litre kola içip günü kapatıyodum. boyum uzun kilo fazlam belli olmuyor ama iriliğim gitmiyor. 25 kiloyu verince de gitmemişti çünkü yanlış vermiştim. ama doğru bir beslenme şekliyle 7 kilo bile bayaaa inceldin sen yorumları almama yetiyor.

ha bide hepsinden önemlisi gerçekten psikolojinizin hazır olması gerekiyor, çünkü her başa sarışta metabolizma hızı düşüyor. daha çok kilo almanıza sebep oluyor.

ve son olaraaak... ülkede herkes diyetisyen, herkes spor hocası.. kimseye kulak asmayın! kendinize gerçekten işinde iyi olan biri bulun, dediklerini araştırın, birlikte çalışın, organize olun. gerisi çorap söküğü.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar