zekeriya öz

söylentilere göre, kötü insanlarin hicbir acigini bulamadigi, netice de kendisini tehdit edemedikleri, nasil olur da? bir insan hayati boyunca bir tane dahi illegal is yapmaz dedikleri, ergenekon savcisi. anadolu yigididir.

bu aralar gatada dönen gatakulli olayina el atmistir.savunun ulen!
devamını gör...
ümraniye'de ele geçirilen bombaları soruşturmak üzerine kalmış, şu soruşturmayı yürütelim bakalım dediğinde soruşturma dallanıp budaklanmış, daha sonra işin içinden kendi bile çıkamamış, yarabbi biz ne biçim bir işe daldık böyle diyerekten ergenekon davasını yürütmek zorunda kalmış bir savcı.
devamını gör...
yıllardır "yok mu bu ülkenin savcısı?" diye feryat ettiğimiz konulara belki kariyeri belki de hayatı pahasına * neşteri vuran alnından öpülesi savcı.
kimsenin yaptığının yanına kalmadığı bir ülke için Allah sayılarını artırsın demek geliyor içimden.
devamını gör...
hukukcu kimliğim olmasa da şu anda ekibinde olsam dediğim savcı. ne billim çaylarını demlerim, dosyalarını düzenlerim, masalarının tozunu alırım, bilgisayarların bakımını yaparım,... gördüklerimi, duyduklarımı, bildiklerimi de kimseye söylemem... keşke o tarihi ekipte olabilseydim dediğimdir...
devamını gör...
ergenekon teşkilatının başına çorap örüp, bu zamana kadar anlatılınca "komplo bunlar" denilen durumların komplo olmadığının açığa çıkmasında ve halka anlatılmasında emeği geçen büyük hukuk savaşçısı.
devamını gör...
hakkında bir sürü söylenti dolaşan ama apaçık biçimde cesur olan adam.

birde kimse hatırlatmamış, sene 1977, yine 'öz'ü temiz ve cesur bir savcı kontgerilla soruşturması için dava hazırlığı yapıyordu bülent ecevit'in desteğiyle, adı doğan öz'dü. öldürdü kontgerilla ve adı aydınlığa karıştı.

bugün kendisi ne büyük tesadüf ki aynı soyadla, aynı adamlarla mücadele ediyor. Allah(c.c.) yar ve yardımcısı olsun.
devamını gör...
türkiye'nin en karizmatik insanıdır.

iddia ediyorum bir anket yapılsın ve şıklarda yer alsın. kesinlikle birinci çıkar.

hele hele o darbecileri dalga dalga alıp, ciyaklamaları eşliğinde savcılığa doldurması ve sonra hiçbirşey olmamış gibi güneş gözlüklerini takıp geçip gitmesi yok mu, offf ya. karizma budur işte abicim. adam hem cool hem karizmatik hem de yakışıklı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar