ne diyrosun tepkisini vereceğim kızdır.

bak şimdi biz de adettir güzel olacaksan, alçak gönüllü olacaksan ve üstüne bir de islami yaşayan olacaksın fakir olman gerekir. yani o zengin orda sırıtmış biraz sanki.
devamını gör...
şu an o kız yanımda, islamı yaşayan ibaresine bakıp bakıp gülüyoruz. hep söylüyorum, bu memlekette oscar wilde'ı özümsememiş, schopenhauer'i hatmetmemiş adamın er meydanında peşrev çekmesini yasaklayacaksın. ah be kamilim, o islamı yaşayan kız iki sene önce erasmus'ta aynı anda üç alsace-loren kekosunun tükürüğüyle dudaklarını ıslatıyordu. ama bedeni brooklynli zenci erkeğin sıcaklığıyla kasılsa da o kızın ruhu hep yozgattır, sakarya'dır, artvin'dir, izmir'dir. o kırmızı kuşağı takıp, yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar deyu başında türkü söylenirken gözyaşlarının akacağı günün hayalini kurar. bir de devrin cevşenmisal zırhı olan türbanını taktı mı, kanatsız bir melek olur senin gözünde. canım benim, sen de onun erkek versiyonusun. hair müzikalinde dayısının arthur'u uğurlarken dediği gibi ''hiçbir şey için endişelenme, sadece akıllılar endişelenir. tanrı'nın inayeti cahillerledir.''
devamını gör...
mükemmeli arayan türk erkeğinin bekar ölmesine sebeb ütopik dişi karakter.
ne demiş hz. mevlana, kusursuz dost arayan dostsuz kalır. ben de buradan yola çıkarak kusursuz kadın arayan kadınsız kalır diyebilirim.valla harika dedim. mükemmelim resmen ya huu. neyse mütevazi mod on.
devamını gör...
gezegenimizin bir yerlerinde yaşayan ve ne yazık ki bekar kalması imkansız olan dişi türü. sakallı, haddinden fazla yakışıklı; holding veliahtı olan müslim bir kardeşimizden olma üçüncü çocuklarının doğum günü partisinde gülücükler dağıtıyorlardır eminim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar